شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ۱۸:۴۵

اخبار صندوق

برگزاری نمایشگاه لیزر و فوتونیک با حضور فعال صندوق حمایت از صنایع پیشرفته
نمایشگاه لیزر و فوتونیک با حضور فعال صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از 9تا 12آبانماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.
تاکید نائب رئیس کمیسیون رفع موانع تولید بر رفع موانع تقنینی صنایع پیشرفته
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و نائب رئیس کمیسیون رفع موانع تولید مجلس شورای اسلامی با حضور در صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و نشستی با مهندس نادری منش در خصوص ظرفیت‌ها و رسالت‌های این صندوق به گفت‌و‌گو پرداخت.
رئیس‌جمهور: «حکمرانی دیجیتال و دولت هوشمند» لازمه شکل‌گیری دولت قوی است
رئیس جمهور با اشاره به اهمیت تسریع اتصال دستگاه‌های اجرایی به «پنجره واحد دولت هوشمند» تأکید کرد: دستگاه‌هایی که به موقع پنجره ملی خدمات دولت هوشمند خود را راه‌اندازی کرده‌اند تشویق شوند، اما دستگاه‌هایی که بدون عذر موجه به این کار مبادرت نکردند مورد سوال و تذکر قرار گیرند و حتی توبیخ شوند.
تولید انواع سانترفیوژ با موتور براشلس توسط ​یک شرکت دانش‌بنیان
حمایت از ساخت و توسعه ماشین‌آلات پیشرفته آزمایشگاهی مرتبط با حوزه‌های سلول‌های بنیادی توسط شرکت‌های دانش‌بنیان همواره از موضوعات مطرح در ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی بوده است.
دعوت نماینده بافت از مدیرعامل صحا برای بازدید از ظرفیت‌های صنایع پیشرفته کرمان
نماینده مردم شریف بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس با حضور در صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با مدیرعامل این صندوق به گفت و گو درباره ظرفیت های استان خود در حوزه های فناوری و صنایع پیشرفته پرداخت.
بازدید مدیرعامل صحا از شرکت «دانش فرآیند سهند»
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در سفر به تبریز در معیت عضو هیات مدیره و کارشناسان این صندوق از شرکت «دانش فرآیند سهند» بازدید کرد.
بازدید مهندس نادری‌منش از شرکت آشکارسازان ایرانیان(تسلا)
مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته به همراه کارشناسان این صندوق از شرکت آشکارسازان ایرانیان(تسلا) بازدید کرد.
استقبال صنایع پیشرفته تبریز از خدمات صحا در نشست با مدیران صنعت و معدن آذربایجان شرقی
جلسه مشترک صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با اداره کل صنعت،معدن و تجارت، خانه صنعت و معدن و اتاق بازرگانی استان آذربایجان شرقی برگزارشد.
اصلاح آیین نامه حمایت از تولید، دانش ­بنیان و اشتغال ­آفرین در حوزه اقتصاد
معاون اول رئیس جمهور مصوبه مربوط به اصلاح آیین نامه حمایت از تولید، دانش ­بنیان و اشتغال ­آفرین در حوزه اقتصاد را امضا و ابلاغ کرد.
بازدید معاون فنی و اعتباری صحا از ‌شرکت تولیدی قاینارخزر
عضو هیات مدیره و معاون فنی و اعتباری صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در بدو ورود به تبریز به همراه کارشناسان این صندوق از شرکت تولیدی قاینارخزر بازدید کرد.

« قبلی ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ صفحه ۱۰ از ۹۱ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ بعدی »
  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید