پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ۲۳:۴۰

اخبار صندوق

وطن دوست: صحا سال آینده به اولین حامی مالی صنایع پیشرفته تبدیل خواهد شد
عضو هیات مدیره صحا گفت: در سال جاری صندوق صنایع پیشرفته اگر اولین حمایت کننده شرکت‌های فناور و صنایع پیشرفته نباشد قطعاً دومین صندوق در این زمینه است و در تلاشیم که با ارتقای این جایگاه در سال آینده به اولین مجموعه مالی حمایتگر صنایع پیشرفته تبدیل شویم.
یوسفی: افزایش ۲۰ درصدی سهم استان‌ها از منابع حمایتی صندوق صنایع پیشرفته
رئیس حوزه مدیرعامل و روابط عمومی و امور استان‌های صحا گفت: در سالهای گذشته ۸۰ درصد منابع صندوق به تهران اختصاص یافته بود و در راستای رویکرد تمرکز زدایی امسال این میزان به ۶۰ درصد کاهش یافت و ۴۰ درصد منابع به سایر استان‌ها اختصاص پیدا کرد.
همایش عملکرد سالانه صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با حضور مدیران و نمایندگان صندوق در مشهد مقدس برگزار شد.
بزرگترین رویداد نوآوری در حوزه معدن با حضور مدیرعامل صحا برگزار شد
بزرگترین رویداد نوآوری و در حوزه معدن و صنایع معدنی(اینوماین) با حضور مهندس مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و تنی چند از مدیران علمی و صنعتی کشور برگزار شد.
۱۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در سال ۱۴۰۲ به صنایع پیشرفته اعطا شد
­مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته از ارائه تسهیلات هزار و دویست میلیارد تومانی صندوق به صنایع پیشرفته خبر داد و گفت: تسهیلات پرداختی، ۲۰ درصد بیش از هدفگذاری است.
نادری‌منش: عملکرد صحا افزایش سه‌برابری نسبت به سال ۱۴۰۱ داشته است
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته ضمن تاکید بر اینکه با توجه به عملکرد سه برابری در سال جاری پیش‌بینی می‌شود درآمد صندوق نیز در سال آینده ۳ برابر افزایش داشته باشد، اظهار داشت: با توجه به گسترش ماموریت‌ها و نوع ارائه خدمات صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، این صندوق نیازمند تغییری در ساختار مخصوصاً در حوزه نیروی انسانی است.
نادری‌منش: صادرات صنایع پیشرفته جزو اولویت‌های صحا قرار گرفت/ طراحی مدل‌های حمایتی جدید برای صنایع پیشرفته
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته گفت: صندوق حمایت از صنایع پیشرفته طی ماه‌های گذشته راه‌کارها و مدل‌های متنوع و جدیدتری را برای حمایت از تولیدکنندگان تمهید کرده است.
حضور مدیران صحا در همایش راهکارهای نوین و هوشمند برای امنیت اطلاعات
همایش «راهکارهای نوین و هوشمند برای امنیت اطلاعات» به همت شرکت «بهین تکنولوژی» از شرکت‌های مورد حمایت صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، برگزار شد.
مراسم گرامیداشت ولادت امیرالمومنین(ع) و روز مرد با حضور کارکنان صحا
مراسم جشن میلاد امیرالمومنین علی(ع) و گرامیداشت ماه رجب با حضور مدیرعامل مدیران و کارکنان صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در محل سالن جلسات این صندوق برگزار شد.
​بازدید مدیرعامل صحا از دومین نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان حوزه غذا، دارو و تجهیزات پزشکی
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از ظرفیت‌های شرکت‌های فناور و دانش بنیان حاضر در نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان حوزه غذا، دارو و تجهیزات پزشکی (سلامت بنیان) بازدید کرد.
« قبلی صفحه ۱ از ۹۶ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »
  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید