بازدید مدیرعامل صحا از صنایع پیشرفته استان البرز
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در سفر به استان البرز از چهار واحد صنعتی فعال در حوزه صنایع پیشرفته بازدید کرد.
استفاده از ظرفیت صحا جهت توسعه صنایع پیشرفته استان البرز
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در سفر به استان البرز از آمادگی این صندوق جهت کمک به توسعه صنایع پیشرفته این استان خبر داد
نقی پور اصل: آماده هر نوع همکاری با بخش خصوصی جهت توسعه اقتصاد دانش بنیان هستیم
جلسه شورای گفتگوی دولت با بخش خصوصی در استان قم با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته برگزار شد.
بازدید مدیر عامل صحا از ۴ شرکت فعال در حوزه صنایع پیشرفته
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با حضور در شهرک صنعتی شکوهیه قم از چهار واحد صنعتی بازدید کرد
کلنگ‌زنی احداث اولین شهرک صنعتی تخصصی انرژی خورشیدی کشور توسط مدیرعامل صحا
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در ادامه سفر به استان قم کلنگ پروژه احداث اولین شهرک تخصصی انرژی خورشیدی کشور را به زمین زد
افتتاح یک واحد تولیدی توسط مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته
با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته کشور در شهرک صنعتی محمودآباد قم یک واحد صنعتی مورد بهره برداری قرار گرفت.
سفر استانی مدیرعامل صحا به استان قم
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته به منظور افتتاح و بازدید از صنایع پیشرفته استان قم، وارد این استان شد.
آمادگی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته جهت کمک به تحکیم هرچه بیشتر رابطه بین صنعت و دانشگاه
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با رئیس دانشگاه شیراز دیدار و گفتگو کرد .
بازدید مدیرعامل صحا از پارک علم و فناوری فارس
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با حضور در پارک علم و فناوری فارس از شرکت های فعال در حوزه صنایع پیشرفته بازدید کرد.
بازدید مدیرعامل صحا از شرکت های دانش بنیان پردیس شهید فهمیده فارس
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در دومین روز از سفر به استان فارس با حضور در پردیس شهید فهمیده از شرکت های دانش بنیان مستقر در این مجموعه بازدید کرد.
صفحه ۱ از ۷ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷