بازدید اعضای هیات مدیره صحا از پنج واحد صنعتی دانش بنیان در شیراز
اعضای هیات مدیره شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته کشور در ادامه سفر به استان فارس از پنج واحد صنعتی دانش بنیان فعال در حوزه صنایع پیشرفته بازدید کردند.
رونمایی از خودروهای برقی و مراسم افتتاح مرکز تحقیق و توسعه خودروهای برقی دانشگاه صنعتی شیراز
آیین رونمایی از خودروهای برقی و مراسم افتتاحیه مرکز تحقیق و توسعه خودروهای برقی دانشگاه صنعتی شیراز در محل کارخانه مخابراتی ایران در شیراز با حضور اعضای هیأت مدیره صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و جمعی از مسئولان ملی و استانی و همچنین مدیران و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برگزار شد.
بازدید مدیر عامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از چهار واحد صنعتی دانش بنیان در اردبیل
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با حضور در شهرک صنعتی اردبیل از چهار واحد صنعتی دانش بنیان بازدید کرد
امضای تفاهمنامه همکاری صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و استانداری و مراکز علمی اردبیل
تفاهم‌نامه چند جانبه بین شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته کشور با استانداری، سازمان صنعت، معدن و تجارت و مراکز علمی استان اردبیل به امضا رسید.
دفتر صندوق حمایت از توسعه صنایع پیشرفته در اردبیل افتتاح شد
دفتر شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در اردبیل روز پنجشنبه در آیینی با حضور جمعی از مسئولان در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان گشایش یافت.
نقی پور اصل: صحا از سرمایه گذاری بخش خصوصی در صنایع پیشرفته حمایت می کند
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در نشستی با اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اردبیل از آمادگی این صندوق برای حمایت از فعالان بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در صنایع پیشرفته خبر داد.
بازدید مدیرعامل صحا  از گروه صنعتی آرتا
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در ادامه برنامه سفر به استان اردبیل با حضور در شهرک صنعتی خصوصی آرتا پلاست از گروه صنعتی آرتا بازدید کرد
بازدید مدیرعامل صحا از نمایشگاه محصولات دانش بنیان پارک علم و فناوری اردبیل
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با حضور در پارک علم و فناوری اردبیل از نمایشگاه محصولات دانش بنیان بازدید کرد.
نشست تخصصی مدیرعامل صحا  با واحدهای فناور و دانش بنیان استان اردبیل
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در سفر به استان اردبیل با حضور در جمع نخبگان دانشگاهی و مدیران واحد های فناور و دانش بنیان، از آمادگی صحا برای کمک به توسعه صنایع پیشرفته این استان خبر داد.
بازدید مدیرعامل صحا از صنایع پیشرفته استان البرز
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در سفر به استان البرز از چهار واحد صنعتی فعال در حوزه صنایع پیشرفته بازدید کرد.
« قبلی صفحه ۱ از ۸ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ بعدی »
  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران
vare