بازدید مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از پارک علم و فناوری آذربایجان غربی
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با حضور در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از شرکت های فعال در حوزه صنایع پیشرفته بازدید به عمل آورد.
امضای تفاهمنامه همکاری صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و استانداری آذربایجان غربی
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و استاندار آذربایجان غربی در نشستی مشترک تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
بازدید مدیرعامل صحا از صنایع پیشرفته آذربایجان غربی
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با حضور در شهرک فناوری ارومیه از صنایع پیشرفته این پارک بازدید به عمل آورد.
افتتاح دفتر نمایندگی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در استان آذربایجان غربی
ششمین دفتر نمایندگی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با حضور مدیرعامل صحا در استان آذربایجان غربی افتتاح شد.
سفر استانی مدیرعامل صحا به استان آذربایجان غربی
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در ادامه برنامه سفرهای استانی، در سومین روز از ایام مبارک دهه فجر وارد شهرستان ارومیه شد.
بازدید نقی پور اصل از صنایع پیشرفته شهرک صنعتی کاوه
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته کشور در سفری یک روزه به استان مرکزی از سه واحد صنعتی دانش بنیان بازدید به عمل آورد
بازدید مدیرعامل صحا از خط تولید زنوگرافت استخوانی در استان مازندران
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته کشور در سفری یک روزه از خط تولید زنوگرافت استخوانی درمنطقه صنعتی مرزن آبادچالوس واقع دراستان مازندران بازدید به عمل آورد.
بازدید مدیرعامل صحا از صنایع دارویی و غذایی استان آذربایجان شرقی
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صحا در ادامه بازدید از صنایع پیشرفته استان آذربایجان شرقی از دو مجموعه فعال در حوزه صنایع غذایی و دارویی بازدید به عمل آورد.
بازدید رضا نقی پور اصل از صنایع پیشرفته استان آذربایجان شرقی
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته کشور در سفر به استان آذربایجان شرقی از صنایع پیشرفته این استان بازدید به عمل آورد.
بازدید مدیرعامل صحا از یک واحد صنعتی در شهرک صنعتی سیمین دشت
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با حضور در شهرک صنعتی سیمین دشت استان البرز از یک واحد صنعتی فعال در حوزه صنایع پیشرفته بازدید به عمل آورد.
صفحه ۱ از ۶ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶