بازدید مدیرعامل و رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از شرکت دسترنج رضا بافت قزوین
درپی دعوت و درخواست حمایت به منظور احداث واحد تولیدی ماسک N95 از الیاف نانو در استان قزوین، مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با همراهی تنی چند از اعضای هیات مدیره، مدیران و کارشناسان این صندوق با حضور درشهرک صنعتی ناصرآباد استان قزوین، از شرکت نساجی دسترنج رضابافت بازدید کرد.
بازدید رضا نقی پور اصل از شرکت لاستیک سازی دنا
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در ادامه سفر به استان فارس و بازدید از واحدهای صنعتی و فعال در حوزه‌ صنایع پیشرفته،از کارخانه لاستیک سازی دنا بازدید کرد.
بازدیدرضا نقی پور اصل از صنایع پیشرفته استان فارس
مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در ادامه سفر خودبه استان های جنوبی کشور، وارد استان فارس شد و از برخی واحدهای صنعتی و فعال این استان در حوزه‌ صنایع پیشرفته بازدید کرد
نمایندگی شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در بوشهر افتتاح شد
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با حضور در استان بوشهر ،دفتر نمایندگی این شرکت در این استان را افتتاح کرد.
دیدار رضا نقی پور اصل با استاندار بوشهر
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با استاندار بوشهر دیدار و گفتگو کرد
رضا نقی پور :وزارت صنعت، معدن و تجارت با تمام توان آماده خدمت و حمایت از صنایع و شرکت‌های دانش بنیان است
جلسه کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید استان بوشهر با حضور رضانقی پوراصل رئیس هیات مدیره ومدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته و با ریاست استانداربوشهر برگزار گردید.
رضا نقی پور اصل: کشور در مسیر فاصله گرفتن از اقتصاد تک محصولی قرار گرفته است
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته گفت: ایران در مسیر فاصله گرفتن از اقتصاد تک محصولی نفت است و این موضوع به باور تبدیل شده که حل مشکلات کشور از طریق دانش امکان پذیر است.
بازدید رضا نقی پور اصل و هیات همراه از پارک علم و فناوری خلیج فارس در بوشهر
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در اولین روز سفر به استان بوشهر از پارک علم و فناوری خلیج فارس بازدیدکرد
برگزاری کارگاه آموزشی کارکنان سازمان صمت بوشهر و آمادگی برای افتتاح نمایندگی صندوق
اولین کارگاه آموزشی کارکنان سازمان صنعت معدن و تجارت استان بوشهر توسط کارشناسان شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته برگزار گردید.
حضورمدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در آغاز عملیات اجرایی کارخانجات مس سونگون
مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در مراسم آغاز عملیات اجرایی کارخانجات ذوب و پالایش مجتمع مس سونگون که با حضور زیر صنعت ، معدن و تجارت صورت گرفت حضور یافت .
صفحه ۱ از ۲ ۲