یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲ ۲۳:۲۵

اخبار وزیر صنعت معدن و تجارت

معاون صنایع عمومی وزارت صمت منصوب شد
سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت،معدن و تجارت در حکمی دکتر محمد مهدی برادران را به سمت معاون صنایع عمومی این وزارتخانه منصوب کرد.
استقرار ساختار سازمانی جدید وزارت صمت/ باز طراحی معماری سازمانی و حرکت به سوی تحول در نظام حکمرانی بخش صمت
وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست شورای معاونان این وزارتخانه با اعلام استقرار ساختار سازمانی جدید این وزارتخانه، باز طراحی معماری سازمانی وزارت صمت را حرکت به سوی تحول در نظام حکمرانی بخش صنعت، معدن و تجارت دانست.
رونمایی از برنامه تحولی صنعت خودرو در ۹ محور به زودی/ راه اندازی پیشخوان پاسخگویی وزارت صمت
وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: یکی از اقدامات تحولی که تا پایان سال تکمیل و راه‌اندازی خواهد شد، پیشخوان پاسخگویی وزارت صمت می باشد.
فعال سازی ۹۰ پروژه در وزارت صمت طی سه ماهه گذشته/ طراحی ۲۵ ابزار جدید در بورس کالا برای ایجاد ثبات در بازار
وزیر صنعت، معدن و تجارت از فعال سازی ۹۰ پروژه در وزارت صمت طی سه ماهه گذشته خبر داد و گفت: نزدیک به ۳۰ پروژه از این ۹۰ پروژه تا پایان سال به اتمام می‌رسد و ساختار کاملاً متفاوتی را برای وزارت صمت رقم خواهد زد.
بازدید ستاری و فاطمی امین از محصولات دانش بنیان صادراتی در خانه نوآوری و فناوری ایران (ihit)
معاون علمی و فناوری رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت از محصولات دانش بنیان صادراتی در خانه نوآوری و فناوری ایران (ihit) بازدید به عمل آوردند.
به دنبال ارتقای صادرات دانش بنیان هستیم/ جهت‌گیری صادراتی باید متناسب با اقتضائات امروز کشور باشد
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تحقق هدفگذاری افزایش 5 میلیارد دلاری صادرات کشور، گفت: به دنبال این هستیم که صادرات را به سمت صادرات دانش‌بنیان سوق دهیم.
ضرورت تغییر ترکیب تجارت خارجی کشورمان/ راهبرد های سه گانه وزارت صمت برای تحقق هدف گذاری صحیح صادراتی/ تهیه طرح جامع تجارت
وزیر صنعت، معدن و تجارت در بیست و پنجمین همایش روز ملی صادرات تاکید کرد: تغییر ترکیب تجاری کشورمان به لحاظ مبدا و مقصد و گروه کالایی ضرورت دارد و هدف گذاری صادراتی باید صحیح و درست با نگاه به تراز های تجاری انجام شود.
توجه به ترکیب تجارت خارجی و توازن در کالاهای صادراتی کشورمان/ حرکت به سمت تولید در کشور های دارای ظرفیت و صادرات فناوری و
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر توجه به ترکیب تجارت خارجی کشورمان، بیان کرد: توازن در کالاهای صادراتی برای ما بسیار حائز اهمیت می باشد.
تحول در صنعت لرستان با اجرای ۱۲ طرح با ارزش ۷۸۰ میلیارد تومان
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اجرای ۱۲ طرح با میزان اشتغالزایی بیش از سه هزار و ۵۰۰ شغل در قالب پروژه‌های مختلف در لرستان اجرا خواهد شد که باعث تحول بزرگی در صنعت این استان می‌شود.
بازدید وزیر صمت از شرکت صبا ظرف آسیا
در تداوم برنامه های فشرده وزیر صمت در یازدهمین سفر استانی دولت به مقصد لرستان، سید رضا فاطمی امین از شرکت صبا ظرف آسیا بازدید کرد.
« قبلی ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ صفحه ۷ از ۳۶ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ بعدی »
  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید