سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ۰۲:۰۴

اخبار وزیر صنعت معدن و تجارت

وزیر صمت کارخانه الکترو فرامهر نیشابور را افتتاح کرد
وزیر صمت در نخستین برنامه بیست و دومین سفر استانی خود در خراسان رضوی، شرکت الکترو فرامهر نیشابور را مورد بهره برداری قرار داد.
پیام تبریک وزیر صمت به مناسبت روز ملی صنعت و معدن
وزیر صنعت، معدن و تجارت در پیامی به مناسبت روز ملی صنعت و معدن با تاکید بر نقش صنعتگران ، معدن‌کاران وکارآفرینان در پیشرفت کشور، این روز را به فعالان حوزه‌های صنعتی و معدنی تبریک گفت.
افتتاح طرح توسعه شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا با اشتغالزایی 489 نفر
وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان سفر یک روزه خود به استان البرز، طرح توسعه شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا را افتتاح کرد.
امضاء تفاهم نامه احیا مسئولیتهای اجتماعی شرکتها در قالب اقتصاد مقاومتی با حضور وزیر صمت در ارومیه
در حاشیه نشست وزیر صمت با فعالان اقتصادی و شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان غربی، تفاهمنامه احیای مسئولیتهای اجتماعی شرکتها در چارچوب اقتصاد مقاومتی توسط وزیر صمت، استاندار و شرکت معین اقتصاد مقاومتی این استان( مارال صنعت) به امضا رسید.
افتتاح واحد تولیدی شمش طلا و نقره در شهرستان خوی توسط وزیر صمت
وزیر صنعت، معدن و تجارت در روز سوم از سفر به استان آذربایجان غربی شرکت کاوشگران کانی ایرا را در ناحیه صنعتی ایواوغلی شهرستان خوی مورد افتتاح و بهره برداری قرار داد.
اگر طرح اقتصاد مقاومتی در تمام کشور توسعه یابد مردم توانمند خواهند شد/ فرهنگ سرمایه‌گذاری باید گسترش پیدا کند
وزیر صنعت، معدن و تجارت در کارخانه داروگستر ساوا شفا ژن( شهرستان نقده) بیان کرد: شرکت‌های بزرگ می‌توانند مردم را توانمند کنند و اگر طرح اقتصاد مقاومتی در تمام کشور توسعه یابد مردم توانمند خواهد شد.
بازدید وزیر صمت از کارخانه داروگستر ساوا شفاژن در نقده/ تولید دانش بنیان داروهای پیشرفته و مکملهای دارویی
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه برنامه سفر به استان آذربایجان غربی، کارخانه داروگستر ساوا شفاژن را در شهرستان نقده مورد بازدید قرار داد.
اختیارات وزارت صمت در حوزه مرزنشینی به استانداران واگذار می شود
وزیر صمت در شورای ساماندهی مبادلات مرزی پیرانشهر از آمادگی وزارت صمت برای واگذاری تمام اختیارات خود در حوزه مرزنشینی به استانداران خبر داد و گفت: آذربایجان غربی پایلوت برای شروع و اجرای این تصمیم است.
بازدید وزیر صمت از طرح تولید فرش ماشینی با مشارکت بانک صنعت و‌ معدن در شهرک صنعتی میاندوآب
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر به استان آذربایجان غربی با حضور در شهرک صنعتی میاندوآب از طرح تولید فرش ماشینی متعلق به «شرکت فرش افشار زرینه و ستاره افشار» بازدید بعمل آورد.
رسولیان مسئول تدوین و اجرای پروژه تقویت خوشه‌های صنعتی و به هم رسانی کسب و کارهای کوچک و متوسط شد
وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران را به عنوان مسئول تدوین و اجرای پروژه تقویت خوشه های صنعتی، شبکه سازی و به هم رسانی کسب و کارها با تأکید بر واحدهای صنفی و بنگاه‌های تولیدی خرد، کوچک و متوسط معرفی کرد.
  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید