دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۳:۰۸

اخبار

معاون طرح و برنامه وزارت صمت اعلام کرد:

آغاز "پویش ملی تولید، تداوم امید"/ بهره‌برداری از 200 طرح پیشران و بزرگ صنعتی و معدنی در سال 99

آغاز "پویش ملی تولید، تداوم امید"/ بهره‌برداری از 200 طرح پیشران و بزرگ صنعتی و معدنی در سال 99
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: طرح "پویش ملی تولید، تداوم امید" با افتتاح طرح های بزرگ و پیشران صنعتی و معدنی در سطح کشور آغاز می شود.

به گزارش شاتا، سعید زرندی گفت: در گام نخست و با حضور حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در محل طرح صنایع معدنی فولاد سنگان، 5 طرح بزرگ صنعتی و معدنی در استان‌های اصفهان و خراسان رضوی به طور همزمان و از طریق ویدئو کنفرانس توسط دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان افتتاح می شود.

وی افزود: این 5 طرح در 4 واحد صنعتی با مجموع سرمایه گذاری بیش از 4 هزار 860 میلیارد تومان و اشتغال زایی 1270 نفری به بهره‌برداری می‌رسد.

معاون طرح و برنامه وزارت صمت همچنین از برنامه ریزی برای تکمیل و بهره برداری ۲۰۰ طرح بزرگ و ‌منتخب (پیشران) در سراسر کشور با اشتغال ۴۱ هزار نفر و سرمایه گذاری ۱۶۹ هزار میلیارد تومان در سال 99 خبر داد که در قالب "پویش ملی تولید، تداوم امید" افتتاح خواهند شد.

لازم به ذکر است هم اکنون در حدود 12 هزار و 500 طرح صتعتی و معدنی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد در کشور وجود دارد و اقدامات لازم جهت تکیمل و بهره برداری آن ها در حال انجام است.

۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید