سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ۰۳:۰۷

اخبار

وزیر صمت در جلسه شورای معاونین این وزارتخانه عنوان کرد:

همه ظرفیت‌های بخش تولید کشور برای تامین ملزومات بهداشتی و ضدعفونی کننده فعال شده است

همه ظرفیت‌های بخش تولید کشور برای تامین ملزومات بهداشتی و ضدعفونی کننده فعال شده است
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه شورای معاونین این وزارتخانه تاکید کرد: با اعلام آمادگی و همکاری همه تولیدکنندگان و همچنین ایجاد تسهیلات لازم، کلیه ظرفیت‌های بخش تولید کشور برای تامین ملزومات بهداشتی و ضدعفونی کننده مورد نیاز مردم، فعال شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، رضا رحمانی افزود: در این راستا تمهیدات لازم جهت تسهیل واردات برخی دیگر از اقلام کالایی فراهم شده و در برخی واحدهای صنعتی نیز مجوزهای تغییر خطوط صادر شده است.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش میزان تقاضا در برخی اقلام کالایی بهداشتی و ضد عفونی کننده در چند روز گذشته، خوشبختانه همه واحدهای تولیدی فعال در این حوزه اعلام آمادگی کامل کرده و برای افزایش تولیدات خود همکاری لازم را داشته اند و در همین خصوص شاهد فعالیت 3 شیفته و شبانه‌روزی آنها هستیم.

رحمانی تصریح کرد: تمهیداتی نیز برای برخورد با برخی سودجویان و متخلفان اتخاذ شده و سعی شده است با حضور فعال و برخورد قاطعانه با افرادی که روند تامین و توزیع اقلام را تحت‌الشعاع قرار داده اند؛ روند تأمین کالاها را بهبود دهیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: مقطع کنونی مستلزم همکاری و همراهی همه بخش‌ها و مردم با یکدیگر و البته با تمام توان و جان و دل است تا بتوانیم با کمترین دغدغه از این شرایط عبور کنیم.

رحمانی گفت: برای عبور از مشکلات متنابه بیماری کرونا، باید هم افزایی ظرفیت ها و همسویی در روند تصمیم گیری ها و اقدامات را دستور کار خود قرار دهیم.
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید