جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ۲۲:۴۰

اخبار

اقدام وزیر صمت در انتخاب مدیران جوان یک تحول بزرگ و اساسی است

اقدام وزیر صمت در انتخاب مدیران جوان یک تحول بزرگ و اساسی است
رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه تبادل نظر با کارآفرینان و صنعتگران جوان کشور که در محل وزارت صمت برگزار شد با اشاره به اقدام وزیر صنعت، معدن و تجارت در انتخاب مدیران جوان و از داخل خود مجموعه صنعت کشور، این اقدام را آغازگر و پایه گذار یک تحول اساسی در این بخش و در سطح کشور توصیف کرد و آن را مبنای یک تحول بزرگ و اساسی دانست

علی آقامحمدی در این جلسه اظهار داشت: امروز قدرت منطقه ای ایران در بخش های مختلف تثبیت شده و مورد اذعان همگان می باشد، انتظار می رود متناسب با این قدرت و جایگاه، اقتصاد کشور نیز توسعه یافته و تقویت شود.

وی افزود: خوشبختانه امروز نسلی در کشور زندگی می کند که جزو پر افتخار ترین نسل ها بشمار می آیند چرا که از جور طاغوت عبور، تجربه جنگ تحمیلی را برای دشمنان کشورمان بسیار سخت و نا امید کننده کردند و پس از جنگ یک دوره بازسازی و توسعه کشور را در صدر برنامه های کاری خود داشته اند.

آقامحمدی تصریح کرد: نسل جوان باید بار کشور را بر دوش بگیرد و حتما در این راستا باید مورد حمایت قرار گیرند تا شاهد ایجاد تحولات عظیمی در همه عرصه های کشور به ویژه بخش تولید و در مجموع اقتصاد کشور باشیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب بر ضرورت انتقال قدرت و امور کشور به جوانان تاکید فرمودند چرا که این نسل با ایده های نوین و خلاقانه خود می توانند علاوه بر ایجاد فرصت های جدید در کشور بسیاری از ظرفیت های بالقوه کشور را نیز فعلیت ببخشند.

وی ادامه داد: فلسفه وجودی جلساتی از این دست دریافت نقطه نظرات جوانان به ویژه جوانان کارآفرین و بکارگیری پیشنهادات موثر آنهاست.

آقامحمدی گفت: تجربه همه کشور های پیشرفته، ثابت کرده توسعه پایدار مستلزم توسعه فراگیر و همه جانبه در همه بخش هاست و در همین راستا استفاده از فرصت کار تیمی به تجمیع اندیشه ها و توان افراد کمک شایان توجهی می کند.
رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری اظهار داشت: تشکیل جلسه حاضر که با حضور جوانان کارآفرین و صنعتگر کشور است، مقدمه ایست برای تشکیل "باشگاه اقتصاد مقاومتی" که می تواند در عمل، به رونق تولید در کشور بینجامد.

آقامحمدی تاکید کرد: توجه انجام گرفته به انتخاب و حضور مدیران جوان در بخش های مختلف وزارت صنعت، معدن و تجارت، نوید بخش اتفاقات خوبی در آینده این مجموعه است که باید مورد حمایت قرار گیرد.

وی در پایان با اشاره به انتقال نتایج جلسه محضر مقام معظم رهبری، خاطر نشان کرد: امروز تولید کنندگان سرداران جنگ اقتصادی تحمیلی به کشورمان هستند که باید در کنار حفظ جایگاه شان باید مشکلات پیش روی آن ها نیز به حداقل ممکن برسد.

 

منبع: شاتا

۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۵:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید