جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ۲۱:۳۴

اخبار

​در چهارمین روز از نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی برگزار می‌شود:

نشست آشنایی با تسهیلات مالی و صدور ضمانت نامه های صندوق حمایت از صنایع الکترونیک(صحا)

نشست آشنایی با  تسهیلات مالی و صدور ضمانت نامه های صندوق حمایت از صنایع الکترونیک(صحا)
در چهارمین روز از نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز(رینوتکس)، نشست آشنایی با تسهیلات مالی و صدور ضمانت نامه های صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی صحا، ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX در چهار بخش ایده‎های فناورانه، توسعه و تجاری سازی فناوری، فروش محصولات دانش بنیان و نیازمندی‎های فناورانه  با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در محل نمایشگاه بین‎المللی تبريز  روز پنج شنبه دهم آبان ماه افتتاح شد.
 تجاری سازی فناوری، بسترسازی برای تکمیل چرخه‌ی علم تا فناوری و فناوری تا کسب و کار، شناسایی و معرفی نوآوری ها و اختراعات فناورانه و طرح ها و ایده‌های دانش محور و معرفی توانمندی های پژوهشی و فناوری و بسترسازی برای کاربردی کردن آن ها از اهداف برگزاری این نمایشگاه علمی است.
یک هزار و 500 طرح فناورانه از 27 استان کشور به همراه 15 طرح خارجی از کشورهای ترکیه ، چین ، اتریش ، سوئیس ، مالی ، آذربایجان ، ارمنستان و قزاقستان برای حضور در این نمایشگاه ثبت نام کرده‌اند و قرار است 5 هیات خارجی نیز در طول برگزاری نمایشگاه از آن دیدن کنند.
نشست آشنایی با  تسهیلات مالی و صدور ضمانت نامه های صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) وزارت صنعت، معدن و تجارت برای شرکت‌های صنایع الکترونیک حاضر در این نمایشگاه عصر روز یکشنبه 13 آبان ماه جاری در مرکز آموزش عالی ارس واقع در نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار خواهد شد. 
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت نزدیک به ۲۰ سابقه فعالیت از قدیمی‌ترین صندوق‌های حمایتی تخصصی است که با ارائه تسهیلات ارزان قیمت و با نرخ ترجیحی ٥ تا ١٥ درصد و همچنین صدور ضمانت‌نامه‌های معتبر، به حمایت از صنایع الکترونیک شامل صنایع ارتباطی، رایانه‌ای، اتوماسیون، الکترونیک نوری، قطعات الکترونیک، الکترونیک مصرفی و الکترونیک کاربردی اعم از نرم افزار و سخت‌افزار می‌پردازد.
گفتنی است ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی به مدت 5 روز از ساعت 15 تا 21 در سالنهای امیرکبیر و پروین اعتصامی نمایشگاه بین المللی تبریز دایر است.
 
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۶:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید