شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ ۱۷:۰۰

اخبار

حمایت صحا از پاویون ایران در نمایشگاه برق و معدن آفریقا/ ارائه تسهیلات به متقاضیان

حمایت صحا از پاویون ایران در نمایشگاه برق و معدن آفریقا/ ارائه تسهیلات به متقاضیان
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از حضور شرکت‌های فعال صنایع الکترونیک جهت شرکت در پایون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه برق و معدن آفریقا حمایت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی صحا، نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa) از تاریخ ۱۹ الی ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ با محوریت تجهیزات برقی و الکترونیکی، تجهیزات تولید برق، تجهیزات ابزار دقیق و کنترل، تجهیزات تولید و تعمیر، تجهیزات آزمایش و اندازه‌گیری، قطعات الکترومکانیکی، تجهیزات حفاظت از انرژی، انرژی­های بادی و خورشیدی، سیم و کابل، ژنراتورها و لوازم جانبی نیروی برق، تجهیزات و خدمات سنسورها، مهندسین مشاور برق و با حضور بیش از 40،000 شرکت­کننده از سراسر دنیا در شهر ژوهانسبورگ کشور آفریقای جنوبی برگزار می‌شود.


در این راستا صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در تلاش است تا زمینه حضور شرکت­های توانمند صنعت الکترونیک کشور را در این رویداد جهانی فراهم نماید. بنابراین صحا در صدد است با ارائه تسهیلات با سود پایین از شرکت هایی که در این نمایشگاه حضور یابند حمایت کند.


نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa) بزرگترین نمایشگاه معدن، صنعت و برق در آفریقای جنوبی محسوب می شود. این نمایشگاه جایگاه نهایی و بازاری برای همه ذینفعان درگیر در صنایع معدن، ساخت و ساز، تولیدات صنعتی و برق است.

این رویداد فرصت مناسبی برای شرکت کنندگان و بازدید کنندگان جهت ایجاد ارتباط تجاری با ارزش و بحث در مورد آخرین تحولات، فن آوری، روندها، محصولات و خدمات این بخش به شمار می آید. بسیاری از نوآوری های جدید از جمله بازدهی انرژی، محصولات سازگار با محیط زیست و همچنین محصولات سازگار با اهداف بهداشت و ایمنی صنعت معدن در اینجا به نمایش گذاشته می شود.

نمایشگاه معدن و برق آفریقا به همراه نمایشگاه تولید برق و روشنایی و نمایشگاه حمل و نقل و ساخت و ساز آفریقا در یک مکان برگزار می شوند. بیش از ٤٠,٠٠٠مشتری، تعداد بازدید کنندگانی است که می توان از بزرگترین نمایشگاه ابزار و ماشین آلات تجاری، صنعتی و برق و معدن در آفریقای جنوبی انتظار داشت.

این نمایشگاه مکانی برای تامین کنندگان منابع، تولید کنندگان و توزیع کنندگان برای همه ی نیاز های معدنی، صنعتی، ساخت و سازی، تولید برق و ابزار و ماشین آلات می باشد.


تجهیزات برقی و الکترونیکی، تجهیزات تولید برق، تجهیزات ابزار دقیق و کنترل، تجهیزات تولید و تعمیر، تجهیزات آزمایش و اندازه گیری، قطعات الکترو مکانیکی، تجهیزات حفاظت از انرژی و مهندسین مشاور برق از جمله محصولاتی است که در این نمایشگاه ه نمایش گذاشته خواهد شد.


متقاضیان حضور در این نمایشگاه می‌توانند جهت آگاهی از حمایت‌های صحا حداکثر تا تاریخ 19 تیرماه با اداره برنامه ریزی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) به شماره 88748060 تماس حاصل نمایند.

۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید