یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ ۰۵:۵۸

اخبار

حمایت ویژه صحا از دومین جشنواره وب و کسب و کار بنگاه‌های صنعتی،‌ معدنی و تجاری

حمایت ویژه صحا از دومین جشنواره وب و کسب و کار بنگاه‌های صنعتی،‌ معدنی و تجاری
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) از برگزیدگان اولین جشنواره وب و کسب و کار در بنگاه‌های صنعتی، ‌معدنی و تجاری حمایت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی صحا، مهندس حسام خانکشی زاده مسئول پیگیری امور اجرایی صحا با اشاره به برنامه ویژه صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک در جهت حمایت از توسعه کسب و کار الکترونیکی بنگاه‌های صنعتی گفت: پیرو مذاکرات و توافقات به عمل آمده با دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت، صحا آمادگی خود را جهت حمایت از طرح‌های برگزیده اولین جشنواره وب و کسب و کار در بنگاه‌های صنعتی،‌ معدنی و تجاری اعلام کرد.

وی تاکید کرد: دومین جشنواره وب و کسب و کار در بنگاه‌های صنعتی،‌معدنی و تجاری که با هدف معطوف کردن توجه مدیران ارشد فناوری اطلاعات در واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری به وضعيت پورتال و وب‌سایت بنگاه تحت مسئولیت آنها برگزار می شود، می‌تواند زمینه استقرار و توسعه دولت  الکترونیک در کشور را گسترش دهد.

خانکشی‌زاده افزود: همچنین برگزاری جشنواره و معرفی برگزیدگان آن به عنوان الگوهای موفق در استفاده از فضای وب و مجازی در پیشبرد اهداف صنعتی و تجاری بنگاه‌ها می تواند باعث پیشرفت سایر واحدها شود. البته تبادل و اشتراک تجربیات شرکت‌ها هم می تواند از دیگر دستاوردهای این جشنواره باشد.

خانکشی‌زاده درباره چگونگی حمایت صحا از طرح‌های برگزیده اولین جشنواره وب و کسب و کار در بنگاه‌های صنعتی،‌معدنی و تجاری تصریح کرد: طرح‌های برتر این جشنواره به شرط داشتن توجیه فنی و اقتصادی می‌توانند از تسهیلات مالی صحا بهره مند شوند و صحا پس از بررسی لازم، از برنامه‌های توسعه‌ای بنگاه‌ها برای وب‌سایت‌هایشان حمایت لازم را بعمل خواهد آورد.

وی افزود: همچنین طی رایزنی‌های صورت گرفته قرار است سایر شرکت‌کنندگان در جشنواره با تایید مسئولان برگزاری هم از حمایت‌های صحا بهره‌مند شوند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از برنامه زمانی و فرایندهای جشنواره، می‌توانند به پرتال رسمی جشنواره به نشانیwebfestival.mimt.gov.ir  مراجعه نمایند.

۱۴ تیر ۱۳۹۶ ۱۳:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید