یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ ۱۴:۱۳

اخبار

تفاهم همکاری صحا و فناپ در جهت توانمندسازی صنایع پیشرفته

صنایع پیشرفته، صحا، فناپ
در راستای توانمندسازی صنایع پیشرفته و تامین مالی پروژه‌های فناورانه، صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته (صحا) و «شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ)» تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
به گزارش روابط عمومی صحا، در راستای توانمندسازی صنایع پیشرفته و تامین مالی پروژه‌های فناورانه، صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته (صحا) و «شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ)» تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
 
 مشارکت در شناخت اولویت‌های حمایتی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری، زمینه‌های مناسب صادراتی و جذب سرمایه‌گذاری خارجی در صنایع پیشرفته و دانش بنیان کشور و مرتبط با حوزه نیازها و فعالیت‌های پیشرفته و دانش بنیان بخش صنعت، معدن و تجارت، همکاری با هدف تبدیل ایده‌های فناوری و کارآفرینی به محصول یا خدمت، تجاری‌سازی دستاوردهای پژوهشی و رشد سریع بنگاه‌های نوپا و فناور فعال در زمینه صنایع پیشرفته و دانش بنیان طبق سیاست‌گذاری مشترک ازر محورهای این تفاهمنامه است.
 
همچنین در این تفاهمنامه همکاری در زمینه توسعه بنگاه‌های فعال به ویژه با موضوع گسترش فعالیت‌های تحقیق و توسعه و ارائه محصولات جدید، آموزش‌های تخصصی، کسب بازارهای جدید و بازارهای خارجی از طریق شرکت در نمایشگاه‌ و همایش‌های خارجی، همکاری در زمینه انتقال فناوری، تأمین مالی صنایع پیشرفته و دانش بنیان، ایجاد بستر سرمایه‌گذاری‌های مشترک (J.V.) و تعاملات بین‌المللی بنگاه‌های فعال بخش خصوصی مورد توافق دوطرف قرار گرفته است.
 
این تفاهمنامه که به امضای محسن نادری منش مدیرعامل صحا و شهاب جوانمردی مدیرعامل فناپ رسید، دوساله است و در صورت توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه: https://www.airdfh.ir/u/18w

۱۹ تیر ۱۴۰۳ ۱۶:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید