جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ۲۲:۳۳

اخبار

نشست مدیرعامل صحا و عضو کمیسیون بهداشت مجلس/ تاکید بر اهمیت حمایت از صنایع پیشرفته حوزه پزشکی

صحا، نادری منش، تجهیزات پزشکی
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی به بررسی ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل حمایت از حوزه صنایع و تجهیزات پزشکی پرداختند.
به گزارش روابط عمومی صحا، مهندس محسن نادری منش مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و دکتر سید مسعود خاتمی نماینده گلپایگان و خوانسار و عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی در نشستی به بررسی ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل حمایت از حوزه صنایع و تجهیزات پزشکی پرداختند.
 
در این نشست مهندس نادری منش به حمایت‌های صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از شرکت‌های دانش بنیان و فناور فعال در زمینه تولید محصولات پزشکی اشاره کرده و گفت: این صندوق در دوران شیوع پاندمی کرونا با اولویت قرار دادن شرکت‌های تولید کننده محصولات پزشکی همچون ونتیلاتور تلاش کرد تا در مسیر مهار این بیماری انجام وظیفه نماید و هم اکنون نیز با حمایت از شرکت‌های متعدد تولید کننده صنایع پزشکی و دندانپزشکی، راهبرد کمک به بومی‌سازی این تولیدات و محصولات را پیگیری می‌کند.
 
همچنین دکتر سید مسعود خاتمی نیز در این نشست ضمن تاکید بر اهمیت حوزه صنایع پزشکی و لزوم حمایت از آن، به تشریح برنامه‌های کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی برای تقویت و حمایت شرکت‌های دانش بنیان و صنایع پیشرفته حوزه تجهیزات پزشکی و سلامت پرداخته و اقدامات حمایتی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در این مسیر را شایسته تقدیر دانست.
 
خاتمی همچنین از مهندس نادری منش برای بازدید از ظرفیت‌های فناورانه شرکت‌های صنایع پیشرفته و دانش بنیان گلپایگان و خوانسار دعوت کرد.
 
انتهای پیام/

 

لینک خبر: https://www.airdfh.ir/u/18k

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۷:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید