دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ ۱۵:۴۴

اخبار

یوسفی: افزایش ۲۰ درصدی سهم استان‌ها از منابع حمایتی صندوق صنایع پیشرفته

صنایع پیشرفته، صحا، اسحاق یوسفی
رئیس حوزه مدیرعامل و روابط عمومی و امور استان‌های صحا گفت: در سالهای گذشته ۸۰ درصد منابع صندوق به تهران اختصاص یافته بود و در راستای رویکرد تمرکز زدایی امسال این میزان به ۶۰ درصد کاهش یافت و ۴۰ درصد منابع به سایر استان‌ها اختصاص پیدا کرد.
به گزارش روابط عمومی صحا، نشست بررسی عملکرد سالیانه صندوق حمایت از صنایع پیشرفته به میزبانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار شد.
 
مهندس اسحاق یوسفی باصری رئیس حوزه مدیرعامل و روابط عمومی و امور استانها در این نشست ضمن تشکر از این میزبانی با تاکید بر اینکه با استقرار هیئت مدیره جدید از سال۱۴۰۰ رویکرد صندوق به سمت تمرکز زدایی و توزیع عادلانه منابع و رشد صنعتی میان همه استان‌ها سوق یافته است،گفت: در همین راستا نمایندگان استانی در استان‌ها ایجاد شد و اکنون نمایندگان استانی صندوق در این گردهمایی حاضر هستند.
 
وی افزود: در سالهای گذشته ۸۰ درصد منابع صندوق به تهران اختصاص یافته بود و در راستای رویکرد تمرکز زدایی امسال این میزان به ۶۰ درصد کاهش یافت و ۴۰ درصد منابع به سایر استان‌ها اختصاص پیدا کرد.
 
یوسفی تاکید کرد: همه این دستاوردها مرهون تلاش‌ها و رویکردهای هیات مدیره جدیدی است که با هدفمند کردن فعالیت‌ها خون جدیدی در رگ‌های صندوق وارد کردند.
 
انتهای پیام/

 

لینک کوتاه: https://www.airdfh.ir/u/18g

۱۵ اسفند ۱۴۰۲ ۰۹:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید