یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ ۱۵:۰۵

اخبار

مجمع عمومی عادی سالیانه صندوق حمایت از صنایع پیشرفته برگزار شد/ تاکید بر لزوم افزایش سرمایه صحا

صنایع پیشرفته، دانش بنیان، صحا، نادری منش
مجمع عمومی عادی سالیانه صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با حضور اعضای مجمع عمومی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مدیران صحا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صحا، مجمع عمومی عادی سالیانه صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته عصر امروز(دوشنبه) با حضور اعضای مجمع عمومی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مدیران صحا در محل این صندوق برگزار شد.

مهندس نادری‌منش رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صحا در این مجمع ضمن ارائه گزارش عملکرد یکساله صندوق، به افزایش چندین برابری و متنوع سازی ارائه خدمات صحا به بنگاه‌های خصوصی و تعاونی صنایع پیشرفته ذیل توجهات دولت و مجلس به این بخش اشاره کرده و افزایش سرمایه این صندوق برای تامین نیاز 200هزار میلیارد تومانی صنایع پیشرفته را ضروری قلمداد کرد.   

نمایندگان مجمع عمومی صحا نیز در این مجمع ضمن قدردانی از تلاش‌های مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و کارکنان صحا در زمینه افزایش چشمگیر روند رشد خدمات به بنگاه‌ها، به ارائه نکاتی درباره عملکرد و چشم‌انداز آینده صندوق و همچنین بررسی صورت‌های مالی و بودجه‌های مورد نیاز صندوق حمایت از صنایع پیشرفته پرداختند و بر ضرورت افزایش سرمایه صندوق تاکید کردند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: https://www.airdfh.ir/u/17m

۳۰ اَمرداد ۱۴۰۲ ۱۹:۰۹
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید