سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ۰۴:۰۷

اخبار

​استاندار مرکزی: امضای تفاهم‌نامه با صندوق حمایت از صنایع پیشرفته گامی بلند در توسعه علم و فناوری است

صنایع پیشرفته، اراک، دانش بنیان، صحا، اتاق بازرگانی، نادری منش
استاندار مرکزی گفت: امضای تفاهم‌نامه بین استانداری این استان و صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، گامی بلند در مسیر توسعه علم و فناوری ااین ستان در حوزه دانش بنیان است.

به گزارش روابط عمومی صحا، تفاهمنامه همکاری بین صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته و استانداری مرکزی به امضای مدیرعامل صحا و استاندار این استان رسید.

استاندار مرکزی در این آیین گفت: امضای تفاهم‌نامه بین استانداری این استان و صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، گامی بلند در مسیر توسعه علم و فناوری ااین ستان در حوزه دانش بنیان است.

مخلص الائمه افزود: امضای این تفاهم‌نامه در سال «مهار تورم، رشد تولید» و حضور صندوق در استان مرکزی موجب تقویت و تولید صنایع دانش بنیان در استان می‌شود.
 
وی ادامه داد: با توجه به ظرفیت‌های استان مرکزی، این استان از شایستگی خوبی برای افزایش شرکت‌های دانش بنیان برخوردار است و با استفاده از ظرفیت‌های استان می‌توان این جایگاه را به دست آورد.
 
استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: با امضای این تفاهم‌نامه فعالیت صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در استان آغاز می‌شود و کارگزاری این صندوق باید هرچه زودتر در استان فعال و مورد استفاده صنعتگران و شرکت‌های دانش‌بنیان قرار گیرد.
 
مخلص الائمه گفت: استان مرکزی دوازدهمین استانی است که کارگزاری صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در آن تاسیس می‌شود و مورد استفاده صنعتگران استان قرار می‌گیرد.
 
در این آیین با حضور مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته، استاندار مرکزی و برخی مدیران استانی این استان، تفاهم‌نامه صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با استانداری و اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی امضا شد.
 
حدود سه هزار واحد صنعتی کوچک، متوسط و بزرگدر نقاط مختلف استان مرکزی فعالیت می‌کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه: https://www.airdfh.ir/u/17j

۲۷ اَمرداد ۱۴۰۲ ۱۴:۴۸
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید