یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ ۱۴:۳۱

اخبار

تفاهم‌نامه همکاری صحا و هلدینگ سرمایه‌‎گذاری مس سرچشمه برای تامین مالی پروژه‌های فناور و دانش بنیان

صنایع پیشرفته، مس سرچشمه، دانش بنیان، صحا
تفاهم نامه همکاری در حوزه تامین مالی پروژه های فناور و دانش بنیان میان صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته و هلدینگ سرمایه‌‎گذاری مس سرچشمه به امضای مدیران عامل دو شرکت رسید.
به گزارش روابط عمومی صحا، تفاهم نامه همکاری در حوزه تامین مالی پروژه‌های فناور و دانش بنیان میان صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته و هلدینگ سرمایه‌‎گذاری مس سرچشمه به امضای مدیران عامل دو شرکت رسید.
 
 محسن نادری منش ، مدیر عامل صحا در این حلسه با تاکید بر اینکه تامین مالی در حوزه معدن و صنایع معدنی یکی از اولویت‌های این صندوق است به تشریح ظرفیت‌ها و ابزارهای مختلف صندوق در این رابطه پرداخت و افزود: با توجه به برنامه های شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه،  و ظرفیت ها و ماموریت های صندوق، تقاضا برای فعالیت مشترک زیاد است و ان شاالله این تفاهم نامه آغازی برای همکاری‌های بیشتر است.
 
محمد عابدی‌نژاد، مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه نیز در این مراسم ضمن تقدیر از اقدامات موثر و قابل توجه صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته به تشریح برخی از برنامه‌های شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه در حوزه تجهیزات صنعتی فن‌آور در صنایع پایین دستی اشاره کرد و گفت: با توجه به راهبردهای جدید این شرکت و هدف گذاری برای مشارکت در سرمایه‌گذاری صنایع دانش بنیان و فن‌آور معاونت فناوری و نوآوری در شرکت تشکیل شد.
 
انتهای پیام/

 

لینک خبر: https://www.airdfh.ir/u/16x

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
۲۲ خرداد ۱۴۰۲ ۲۳:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید