یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ ۱۳:۲۷

اخبار

در جریان سفر به بوشهر مطرح شد؛

نادری‌منش: سهمیه حمایتی ویژه برای صنایع پیشرفته بوشهر اختصاص یافت

نادری‌منش: سهمیه حمایتی ویژه برای صنایع پیشرفته بوشهر اختصاص یافت
مدیرعامل صندوق حمایت با بیان اینکه هم اکنون با سقف تسهیلات 25میلیاردی که در حال افزایش نیز هست و همچنین ضمانتنامه 100میلیاردی می توانیم درخدمت بنگاهها باشیم، گفت: سهم بنگاههای بوشهر از خدمات صندوق پایین است و سهمیه خاص تسهیلات و ضمانتنامه برای حمایت از بنگاههای استان بوشهر در گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی صحا، مهندس محسن نادری منش مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در جریان سفر به بوشهر، در بازدید از چند شرکت دانش بنیان و فناور در پارک علم و فناوری خلیج فارس بوشهر، مشکلات این  واحدهاد را از نزدیک بررسی کرده و حمایت های صحا برای توسعه این واحدها را تشریح کرد.

 
اختصاص سهمیه خاص صحا برای حمایت از بنگاههای بوشهر
 
نادری منش در گفت و گو با خبرگزاری صداوسیما واحد بوشهر با بیان اینکه هم اکنون با سقف تسهیلات 25میلیاردی که در حال افزایش نیز هست و همچنین ضمانتنامه 100میلیاردی می توانیم درخدمت بنگاهها باشیم، گفت: سهم بنگاههای بوشهر از خدمات صندوق پایین است و سهمیه خاص تسهیلات و ضمانتنامه برای حمایت از بنگاههای استان بوشهر در گرفته شده است.

 

وی با اشاره به مزیت های طبیعی استان بوشهر، گفت: صنایع این استان با توجه به دریامحوری می تواند رشد خوبی داشته باشد و در زمینه های فرآیندی و پیمانکاری های فرعی با صنایع بزرگ گازی و پتروشیمی استان می توان فعال بود.

 
مدیرعامل صحا افزود: برای حمایت از واحدهای فناور و دانش بنیان علاوه بر حمایت های مالی با فراهم سازی شرایط عرضه محصول در بازارهای خارجی زمینه عرضه و فروش محصول و بازاریابی برای آنها را فراهم می‌کنیم.
 
سطح تکنولوژی اغلب صنایع بوشهر پایین است
 
یونس صالحی نماینده استانی صحا نیز در این زمینه با تاکید بر لزوم ارتقای تکنولوژی صنایع گفت: در دو زمینه صنعتی محصولات پیشرفته داریم و 15پتروشیمی ما دارای خط تکنولوژی پیشرفته هستند ولی محصولات با سطح متوسط فناوری را دارند و سطح تکنولوژی اغلب صنایع ما پایین است که باید با جلب حمایت ها در این زمینه ارزش آفرینی بیشتری در ایجاد صنایع پیشرفته داشته باشیم.
 
انتهای پیام/

 

لینک کوتاه: https://www.airdfh.ir/u/16q

 

۴ خرداد ۱۴۰۲ ۱۱:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید