شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ ۱۷:۰۹

اخبار

مهندس نادری‌منش: آینده‌ای روشن با وظایفی سنگین پیش روی صحا است

مهندس نادری‌منش: آینده‌ای روشن با وظایفی سنگین پیش روی صحا است
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته تاکید کرد: آینده روشن و وظایف سنگینی پیش روی صندوق است و این شدنی نیست، جز با همدلی برای رسیدن به اهداف سازمانی.
به گزارش روابط عمومی صحا، نشست فصلی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته به مناسبت فرارسیدن شب یلدا این عید باستانی ایرانیان با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و کارکنان این صندوق برگزار شد.
 
مهندس نادری منش مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در این برنامه ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست اظهار داشت: الحمدلله صندوق وضعیت خوبی را سپری می‌کند و آمارهای خوبی را داریم و سال قبل برنامه نسبتا بلندپروازانه ای داشتیم که عملکرد سال قبلمان را سه برابر افزایش داد و خوشبختانه شاخص های 8ماهه امسال نشان از موفقیتی است که حاصل تلاش همه بخش‌ها و معاونت های صندوق است.
 
وی افزود: صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در کل کشور مسئولیت تامین مالی صنایع پیشرفته را برعهده دارد و این بدان معناست که کارهای زیادی را در پیش داریم و باید برای کارهای بزرگتر و بیشتر آماده باشیم.
 
مدیرعامل صحا ضمن تاکید بر اینکه ما نیازمند بروزرسانی و آموزش مستمر و کسب دانش‌های جدید هستیم و باید تا پایان سال برنامه های آموزشی نیز تدارک ببنیم، اظهار داشت: هرقدر نیروی انسانی نیز جذب کنیم، اگر پرسنل متخصص و مجربی در اختیار نداشته باشیم نمی توانیم کاری از پیش ببریم.
 
مهندس نادری منش تاکید کرد: آینده روشن و وظایف سنگینی پیش روی صندوق است و این شدنی نیست، جز با همدلی برای رسیدن به اهداف سازمانی.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: http://www.airdfh.ir/u/15b
۲۹ آذر ۱۴۰۱ ۱۶:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید