دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ ۱۵:۴۵

اخبار

مدیرعامل صحا: نقطه اصلی برای کسب و کارهای آینده فناوری آنهاست

مدیرعامل صحا: نقطه اصلی برای کسب و کارهای آینده فناوری آنهاست
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته افزود: نقطه اصلی برای کسب و کارهای آینده فناوری آنهاست و کسب و کارهایی که فناوری داشته باشند می‌توانند جایگاه موفقی را در آینده بازار و کسب و کاری داشته باشند و ما خوشحال خواهیم بود که از این فعالین حمایت کنیم.
به گزارش روابط عمومی صحا، مهندس محسن نادری منش مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در بزرگترین گردهمایی کارآفرینان کشور که عصر جمعه در برج میلاد تهران برگزار شد، اظهار داشت: وزارت صمت با همکاری سایر وزارتخانه ها یک بازوی مالی برای تامین مالی صنایع پیشرفته ایجاد کرده است که این نهاد تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته است.
 
وی با بیان اینکه وظیفه ما حمایت از بنگاه‌های خصوصی و تعاونی فعال در این حوزه است، تصریح کرد: جنس حمایت ما ارائه تسهیلات و ضمانتنامه و تامین سرمایه از طریق ابزارها و مسیرهای مختلف است و سعی می‌کنیم که خدمات کارشناسی برای فروش بنگاه‌ها و صادرات و بازرگانی آنها بدهیم. 
 
 مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته افزود: نقطه اصلی برای کسب و کارهای آینده فناوری آنهاست و کسب و کارهایی که فناوری داشته باشند می‌توانند جایگاه موفقی را در آینده بازار و کسب و کاری داشته باشند و ما خوشحال خواهیم بود که از این فعالین حمایت کنیم. 
 
وی با بیان اینکه در این مسیر بازیگران اصلی خود فعالین و بنگاه ها هستند، گفت: هرچند متاسفانه سهم صنایع پیشرفته در اقتصاد ما زیر یک درصد بوده است، اما امیدواریم با حمایت هایی که شکل گرفته و سرمایه هایی که هم وزارت صمت و هم مجلس در اختیار این صندوق قرار داده بتوانیم بتوانیم حمایت ها را توسعه بدهیم.
 
نادری‌‎منش در پایان بیان داشت: در این حوزه از همکاران خودم و از فعالین این حوزه در استان‌ها تشکر فراوان دارم و از برنامه میدون و دست اندرکاران این حوزه در استان‌ها تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/

 لینک کوتاه خبر: http://www.airdfh.ir/u/14y

۱۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۸:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید