سه شنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۴

اخبار

مدیرکل صمت استان اصفهان:

اصفهان مهد صنایع پیشرفته و دانش بنیان است

اصفهان مهد صنایع پیشرفته و دانش بنیان است
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان در آیین افتتاح دفتر استانی صحا با بیان اینکه اصفهان مهد صنایع پیشرفته و دانش بنیان است و در حوزه های مختلف در این زمینه فراوانی وجود دارد، اظهار داشت: در عرصه های فولادی و. نساجی اصفهان در ایران برجسته است و در صنایع داروسازی و تولید فرش نیز پیشتاز است.

به گزارش روابط عمومی صحا، امیرحسین کمیلی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان در آیین افتتاح دفتر استانی صحا با بیان اینکه اصفهان مهد صنایع پیشرفته و دانش بنیان است و در حوزه های مختلف در این زمینه فراوانی وجود دارد، اظهار داشت:  در عرصه های فولادی و. نساجی اصفهان در ایران برجسته است و در صنایع داروسازی و تولید فرش نیز پیشتاز است.

کمیلی افزود: در اصفهان زیرساخت‌ها آماده است و اگر هماهنگی و همکاری‌ها را شروع کنیم، جهش ایجاد خواخد شد و نگاه ما این است که هرکس  بر ای دریافت تسهیلات مراجعه می‌کند، برای خدمتی آماده است که باید  به موقع به نتیجه برسد و اگر ارزیابی فنی در اصفهان صورت بگیرد، این امر تسهیل خواهد شد و چیزی که لازم داریم، سرعت و سهولت کار است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با بیان اینکه در دوران کرونا صادرکننده ماسک و مواد بهداشتی شدیم، تصریح کرد: این اتفاق با سهلگیری و سرعت عمل صورت گرفت و نظارت پسینی جایگزین نظارت پیشینی شد؛ و به همین دلیل کار پیش رفت.
 
کمیلی تاکید کرد: اصفهان ظرفیت بالایی دارد و ان شالله بتوان تا پایان سال اقدامات خوبی را در استان و در سطح ملی انجام داد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: http://www.airdfh.ir/u/14u

۵ آذر ۱۴۰۱ ۱۰:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید