یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ ۱۳:۵۲

اخبار

برگزاری نمایشگاه لیزر و فوتونیک با حضور فعال صندوق حمایت از صنایع پیشرفته

برگزاری نمایشگاه لیزر و فوتونیک با حضور فعال صندوق حمایت از صنایع پیشرفته
نمایشگاه لیزر و فوتونیک با حضور فعال صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از 9تا 12آبانماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی صحا، نمایشگاه لیزر و فوتونیک با حضور فعال صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از 9تا 12آبانماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

 

در این نمایشگاه فعالین حوزه فناوری و همچنین معاونان و مدیران وزارتخانه های صمت، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و علوم تحقیقات و فناوری و سازمان انرژی اتمی از غرفه صحا بازدید کردند و کارشناسان صندوق خدمات حمایتی خود را به شرکت‌های فعال در حوزه لیزر و فوتونیک اعلام کردند. 

یکی از خدمات صندوق در این نمایشگاه اعطای تسهیلات نمایشگاهی جهت حضور شرکت‌های حوزه فناوری پیشرفته در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی بود که متقاضیان می‌توانند قبل یا حین برگزاری نمایشگاه به سایت صندوق مراجعه و اقدام به دریافت این تسهیلات با نرخ مناسب نمایند.

صنایع و حوزه‌های قابل توجهی در کشور با بخش لیزر و فوتونیک هم پوشانی دارند. تغییرات سریع فناوری در این بخش و لزوم تامین نیاز صنایع و واحدهای مختلف تولیدی برای عدم ایجاد سکون و سکته در تولید، تلاش محققان و پژوهشگران این حوزه را دو چندان کرده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: http://www.airdfh.ir/u/149

۱۲ آبان ۱۴۰۱ ۱۸:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید