پنج شنبه ۴ اَمرداد ۱۴۰۳ ۱۵:۴۷

اخبار

تاکید بر ورود رسانه به حوزه صنایع پیشرفته در نشست مهندس نادری‌منش با مدیرعامل خبرگزاری برنا

تاکید بر ورود رسانه به حوزه صنایع پیشرفته در نشست مهندس نادری‌منش با مدیرعامل خبرگزاری برنا
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته ضمن بازدید از خبرگزاری برنا با محمد امین میرزایی مدیرعامل این خبرگزاری به گفت و گو و تبادل نظر درخصوص ماموریت های صندوق و جایگاه رسانه در تبیین و معرفی این ظرفیت‌ها پرداخت.
به گزارش روابط عمومی صحا، مهندس محسن نادری منش مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته ضمن بازدید از خبرگزاری برنا با محمدامین میرزایی مدیرعامل این خبرگزاری به گفت و گو و تبادل نظر درخصوص ماموریت های صندوق و جایگاه رسانه در تبیین و معرفی این ظرفیت‌ها پرداخت.
 
نادری‌منش در این دیدار دو ماموریت صندوق حمایت از صنایع پیشرفته را در کنار حمایت از صنایع پیشرفته، پیشرفته کردن صنایع عنوان کرده و بیان داشت: بسیاری از صنایع فولادی، نساجی و خودرویی نیازمند پیشرفته شدن هستند که باید به این سمت حرکت کرد 
 
نادری منش تاکید کرد: درصورت همکاری های در حوزه رسانه ای می توان این فضا را فراهم کرد که فارغ التحصیلان و تحصیلکرده ها به این سمت ترغیب شوند.
 
محمد امین میرزایی نیز در این نشست توجه روزافزون به بحث دانش بنیان ها و فناوری های پیشرفته را امری ناگزیر دانسته و بیان داشت: اگر مردم از دستاوردهای علمی مطلع شوند، غرور ملی که در سال‌های اخیر مقداری تحت الشعاع قرار گرفته و صدمه دیده است باز می گردد و جامعه نیز از اتفاقات مثبت علمی استقبال می‌کند.
 
وی افزود: خبرگزاری برنا توجه ویژه ای به حوزه‌های اجتماعی، علمی و فرهنگی دارد و با همکاری های رسانه ای می‌توان عموم جامعه مخصوصا قشر نخبگانی و دانشگاهی را درگیر فضاهای دانش بنیان و صنایع پیشرفته و خلاق کرد.
 
در این بازدید نادری منش به گفت و گویی ویدیویی با دبیر علم و فناوری این خبرگزاری پرداخت که مشروح آن توسط این خبرگزاری منتشر خواهد شد. 
 
انتهای پیام/

لینک کوتاه: http://www.airdfh.ir/u/130

۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ۱۷:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید