جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ۲۳:۲۲

اخبار

تولید جوهر چاپگرهای سه بعدی توسط تولیدکنندگان داخلی

تولید جوهر چاپگرهای سه بعدی توسط تولیدکنندگان داخلی
حمایت از تولیدات مبتنی بر فناوری نانو زمینه را برای تجاری سازی محصولات دانش‌بنیان، انتقال فناوری، بروکری فناوری در حوزه رنگ، چسب، رزین و انواع فرآورده‌های وابسته، فراهم آورده است.

به گزارش روابط عمومی صحا، با توجه به فناوری بالای بهره برده شده در مواد اولیه مورد استفاده در پرینترهای سه بعدی، توانمندی ساخت این مواد در اولویت قرار دارد و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری زمینه را برای تولید محصولات دانش‌بنیان حوزه رنگ ، رزین و جوهرها در کشور فراهم کرده است.

استفاده از نانوفناوری

حمایت از تولیدات مبتنی بر فناوری نانو زمینه را برای تجاری سازی محصولات دانش‌بنیان، انتقال فناوری، بروکری فناوری در حوزه رنگ، چسب، رزین و انواع فرآورده‌های وابسته، فراهم آورده است.

شرکت نانو فناوران فاران در حوزه‌های مختلفی از حوزه رنگ و رزین به عنوان یک صنعت مادر فعالیت دارد و در حال حاضر بخشی از محصولات مختلف، مانند جوهرهای حلال پایه، تونرهای پرینتر، رنگ، رزین و چسب مورد نیاز مردم و صنایع مختلف از خارج از کشور وارد می شود.

در کنار صنایع رنگ و رزین کشور، شتابدهنده تخصصی  بهرنگ در این زمینه ایجاد شده است تا با جذب شرکت‌های خلاق و صاحبان ایده، همزمان نیازهای فناورانه  بخش صنعت را در زمینه رنگ، رزین و چسب و جوهرها شناسایی می‌کند و میان بخش صنعت و فناوری پلی واسط ایجاد ‌کند.

توسعه فناوری مواد چاپگر

این مجموعه برنامه گسترده خود را برای بررسی و شناسایی نیازهای صنعتی و فناورانه ، کارخانه جات و صنایع حوزه رنگ و رزین آغاز کرده است.

در این بین سبد محصولات نوآورانه شرکت در حال تکمیل است و به زودی محصولات جدید شرکت روانه بازار می شود. در حال حاضر برخی محصولات شرکت به ویژه در زمینه جوهرها، تونر پرینتر و چسب در مرحله پیشا تولید قرار دارد.

انتهای پیام/

۱۹ اَمرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید