دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ ۱۰:۰۱

اخبار

صادرات دستگاه نوار قلب ساخت ایران به کشورهای همسایه

صادرات دستگاه نوار قلب ساخت ایران به کشورهای همسایه
پیش از تولید دستگاه نوار قلب ایران ساخت، نیاز کشور با واردات تامین می شد اما امروز به کشورهای عراق، ترکیه و افغانستان صادر می شود.
به گزارش روابط عمومی صحا، علیرضا داوری مدیرعامل شرکت امواج نگار سپاهان با اشاره به این که نمایش همزمان 12 کانال سیگنال بر روی صفحه نمایش رنگی 7 اینچ  از جمله قابلیت های دستگاه نوار قلب ایران ساخت است، گفت: چاپ همزمان سه، شش یا دوازده کانال بر روی چاپگر حرارتی با عرض کاغذ 210 میلی متر از ویژگی‌های این دستگاه ایران‌ساخت به شمار می‌رود.

 

ذخیره سیگنال‌های 400 بیمار به صورت همزمان

وی افزود: همچنین حفاظت در مقابل دفیبریلاتور و ورودی های ایزوله از برق شهر، قابلیت اتصال مستقیم به چاپگرهای لیزری از طریق درگاه‌های ارتباطی رایانه‌ای، امکان ذخیره سیگنال‌های 400 بیمار همراه با درج تاریخ به صورت شمسی، قابلیت اتصال به چاپگرهای بی‌سیم از طریق بی‌سیم، برخی از دیگر قابلیت‌های دستگاه نوار قلب ایران ساخت است. قابلیت ارسال سیگنال ها در محیط بیمارستان از طریق شبکه‌های کامپیوتری یا خط تلفن، دارا بودن نمایشگر قطعی لیدها و هشدار صوتی را نیز می‌توان جزو این ویژگی‌ها دانست.

 

صادرات دستگاه نوارقلب ایران‌ساخت به کشورهای همسایه

این مدیر حوزه دانش بنیان توضیح داد: پیش از تولید دستگاه نوار قلب ایران ساخت، نیاز کشور با واردات تامین می شد اما امروز این قابلیت نیز بوجود آمده است که صادرات در دستور کار قرار گیرد و دستگاه نوار قلب ایران ساخت به کشورهای عراق، ترکیه و افغانستان صادر می شود و برای کشور ارزآوری به دنبال دارد.

 

طراحی و تولید دستگاه نوارقلب سبب شد تا حدود 15 فرصت شغلی نیز در مجموعه شرکت امواج نگار سپاهان به وجود آید.دستگاه نوار قلب ایران ساخت هم قیمت با نمونه چینی است اما یک چهارم نمونه آمریکایی قیمت دارد با وجود این که از همان کیفیت برخوردار است و در عمل نیز کیفیت بالای آن نیز مشخص شده است.

 

انتهای پیام/

۱۶ تیر ۱۴۰۱ ۱۵:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید