دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ ۱۶:۱۲

اخبار

در آستانه فرا رسیدن نیمه ماه مبارک شعبان

صحا بوی عطر گل نرگس گرفت

صحا بوی عطر گل نرگس گرفت
مراسم گرامیداشت اعیاد شعبانیه و میلاد باسعادت امام زمان (عج) با حضور مدیران و کارکنان شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی صحا، محسن نادری منش رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صحا در ابتدای این مراسم خجسته اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت امام مهدی (ع)  را به ملت مسلمان ایران و همکاران در صندوق صنایع پیشرفته تبریک و تهنیت گفت .
رئیس هیات مدیره صحا با اشاره به پایان سال 1400 گفت: سالی که پشت سر گذاشتیم سال کاری خوبی برای مجموعه صحا بود لذا بر خود واجب می دانم به همه همکاران گرامی خدا قوت گفته و بابت تلاش هایشان از یکایک همکاران گرامی تقدیر و تشکر نمایم.
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته سال 1401 را سالی مهم در طول دوره فعالیت صندوق ارزیابی کرد و افزود : به امید خدا سال پیش رو سال بسیار مهمی تعیین کننده ای برای صندوق خواهد بود و انشالله با توجه به اتفاقات خوبی که در راه است ، با تلاش و همت مضاعف همه همکاران گرانقدر بتوانیم سالی پرباری را برای صندوق رقم بزنیم 
نادری منش در پایان با تبریک پیشاپیش سال نو، برای همه مردم ایران، کارکنان صندوق و فعالان حوزه صنایع پیشرفته کشور سالی خوب توام با موفقیت آرزو کرد.
در ادامه این مراسم که با سخنرانی و مولودی خوانی همراه بود از کارکنان صحا توسط مدیرعامل و اعضای هیات مدیره صندوق تقدیر به عمل آمد.
 

جشن نیمه شعبان 4

جشن نیمه شعبان

جشن نیمه شعبان 3
جشن نیمه شعبان 2
جشن نیمه شعبان 1

۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ۱۶:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید