سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ۰۳:۱۳

اخبار

در جریان سفر یک روزه وزیر صمت به استان البرز انجام شد:

افتتاح طرح توسعه شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا با اشتغالزایی 489 نفر

افتتاح طرح توسعه شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا با اشتغالزایی 489 نفر
وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان سفر یک روزه خود به استان البرز، طرح توسعه شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا را افتتاح کرد.

به گزارش  روابط عمومی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته به نقل از شاتا، علیرضا رزم‌حسینی در آخرین برنامه سفر خود به استان البرز ضمن افتتاح طرح توسعه شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا، از نزدیک در جریان روند فعالیت این واحد تولیدی و همچنین ظرفیت‌ها، مشکلات و نیازهای آن قرار گرفت.

شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا در زمینی به مساحت بیش از 69 هزار متر مربع با زیربنای 49 هزار و 611 متر مربع راه‌اندازی شده است و با تولید مخازن فلزی تحت فشار کروی (به جز مخازن مواد غذایی)، دیگ (بویلر) بخار اشباع واتر تیوب با تولید بخار بیش از 45 تُن بر ساعت، یکی از واحد‌های تولیدی مهم در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز می‌باشد می‌باشد.

شایان ذکر است در حال حاضر 952 نفر در این واحد تولیدی مشغول فعالیت هستند و میزان سرمایه ثابت این شرکت رقمی بالغ بر 2760 هزار میلیارد ریال و سرمایه در گردش آن بیش از 2313 هزار میلیارد ریال برآورد شده است.

گفتنی است وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر یک روزه خود به استان البرز ضمن بازدید از واحدهای تولیدی مختلف، افتتاح طرح‌های مختلف تولیدی، با حضور در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی این استان قرار گرفت و دستورات لازم را جهت رفع و پیگیری مسائل مربوطه صادر کرد.

همچنین انعقاد تفاهم‌نامه احیاء مسئولیت‌های اجتماعی با گروه صنعتی زر ماکارون از دیگر دستاوردهای مهم سفر وزیر صمت به استان البرز بود

۱۲ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید