سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ۰۴:۰۹

اخبار

بازدید مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از دو واحد صنعتی در شهرک صنعتی شمس آباد

بازدید مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از دو واحد صنعتی در شهرک صنعتی شمس آباد
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با حضور در شهرک صنعتی شمس آباد تهران از دو واحد صنعتی فعال در حوزه صنایع پیشرفته بازدید کرد
به گزارش روابط عمومی صحا ، رضا نقی پور اصل مدیرعامل و رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از صنایع پیشرفته کشور در ادامه برنامه های خود برای بازدید از صنایع پیشرفته، با حضور در شهرک صنعتی شمس آباد استان تهران، از دو واحد صنعتی و دانش بنیان بازدید به عمل آورد.
در این برنامه که به دعوت رسمی مدیران شرکت های توسن سیستم شرق (تسکو) و کوشا فن پارس انجام پذیرفت، مدیر عامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با همراهی جمعی از اعضای هیات مدیره، مدیران و کارشناسان صحا از خط تولید و بخش های مختلف این دوشرکت بازدید بعمل آورده و در جلسه با مدیران این مجموعه ها از نزدیک با مشکلات آنان آشنا شدند.
مدیر عامل صحا در این بازدید ضمن تجلیل از تلاش های نخبگان دانشگاهی فعال در عرصه صنایع پیشرفته گفت: خوشبختانه حضور نخبگان در عرصه فعالیت های صنعتی به ویژه در حوزه صنایع پیشرفته بسیار چشمگیر تر از گذشته است و این نوید بخش آینده ای خوب برای صنایع دانش بنیان و هایتک در کشور است .
نقی پور اصل افزود : رسالت وجودی صندوق حمایت از نخبگان در قالب شرکت های دانش بنیان و فناور و صنایع هایتک کشور است و در این مسیر و مأموریت با تمام وجود در خدمت این عزیزان هستیم.
وی با اشاره به نام گذاری سال 1400 به عنوان سال تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها خاطر نشان کرد: امسال به منظور تحقق عملی شعار سال و همچنین در راستای پشتیبانی اصولی از صنایع فناور و هایتک ، مانع زدایی را در دستور کار خود قرار داده و با تسهیلگری از طریق اصلاح فرآیندها که از سال گذشته در پیش گرفته بودیم و کوتاه کردن زمان ارزیابی ها و همچنین کاهش مدت زمان ارائه خدمات، بنا داریم همچون سال گذشته امسال نیز به تحقق عملی شعار سال در حوزه صنایع پیشرفته جامه عمل بپوشانیم. 
لازم به ذکر است شرکت توسن سیستم شرق (تسکو) از شرکت های فعال در زمینه ساخت تجهیزات پیشرفته و قطعات کامپیوتر و تلفن همراه و همچنین شرکت دانش بنیان کوشا فن پارس از شرکت های فعال حوزه ساخت تجهیزات پیشرفته دندانپزشکی و دندانسازی از متقاضیان دریافت خدمات از صندوق حمایت از صنایع پیشرفته کشور می باشند.
 
  


بازدید از کوشا فن پارس 47
بازدید از کوشا فن پارس 24

بازدید از کوشا فن پارس 42

بازدید از کوشا فن پارس 46

بازدید 15

بازدید 23

بازدید 21

بازدید از شرکت تسکو  20

بازدید از شرکت تسکو  17

بازدید 19

 بازدید 25

۹ خرداد ۱۴۰۰ ۱۸:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید