پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۱۰:۱۹

اخبار

آیین تجلیل از روابط عمومی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته

آیین تجلیل از روابط عمومی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته
با حضور جمعی از مدیران شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی از تلاش های واحد روابط عمومی این شرکت تقدیر به عمل آمد.

به گزارش واحد روابط عمومی: آیین تجلیل از تلاش های واحد روابط عمومی شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با حضور جمعی از مدیران صندوق و کارکنان این واحد در دفتر مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت برگزار گردید.

رضا نقی پور اصل در این جلسه با اشاره به اهمیت جایگاه روابط عمومی در سازمان گفت: روابط عمومی گوش شنوا ، چشم بینا و زبان گویای هر سازمانی است و نقش کلیدی در ایجاد تعامل بین کارکنان سازمان، تقویت فرهنگ سازمانی ، معرفی و ارتقای وجهه  سازمان در نزد افکار عمومی جامعه را بر عهده دارد، لذا فعالان در این حوزه باید همواره با آگاهی از این مسئولیت سنگین، در راستای پیشبرد اهداف سازمان برنامه ریزی و تلاش نمایند.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با اشاره به اقدامات صورت گرفته در روابط عمومی صندوق افزود: خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته در واحد روابط عمومی، اخبار صندوق در مقایسه با گذشته بازتاب قابل توجهی در رسانه های مختلف کشور داشته و انتظار می رود این روند تعامل با رسانه ها به منظور معرفی خدمات  صندوق به جامعه بیش از پیش ادامه داشته باشد.

در پایان این نسشت به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی از زحمات پیام گل سرخ و بهروز میرزایی شیرمرد، کارکنان واحد روابط عمومی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با اهدای لوح  تقدیر ، تجلیل به عمل آمد.

 

تقدیر از کارکنان واحد روابط عمومی 2

 

تقدیر از کارکنان واحد روابط عمومی 1

تقدیر از کارکنان روابط عمومی ۴

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۰۹
تعداد بازدید : ۹,۴۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید