پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۱۰:۳۳

اخبار

پیام تبریک رضا نقی پور اصل به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر

پیام تبریک رضا نقی پور اصل به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با صدور پیامی ولادت باسعادت مولود کعبه حضرت علی(ع) و روز پدر را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی شرکت متن پیام نقی پور اصل به شرح ذیل است

 


                بسمه تعالی

 

 

        علی ای همای رحمت تو چه آیتی خدا را                                                     که به ماسوا فکندی همه سایه  هما را

        دل اگر خداشناسی همه در رخ علی بین                                                  به علی شناختم من به خدا قسم خدا را 


سیزده رجب سرآغاز و مطلع خورشید زندگی بزرگ‌مردی است که آغازگر امامت و ولایت و مظهر عدالت و یکتاپرستی و تربیت یافته در مکتب نبوت استکه با سلوک و گفتار و رفتار و منش خویش، دلهای تشنه‌ی حقیقت را از چشمه لایزال الهی سیراب نموده است.

وارسته‌ترین بنده‌ای که به هنگام نشستن بر سجاده، غرق در شوق عبادت با معبود خویش راز و نیاز می کرد. نمونه ای کامل از عدالت که در اوج صلابت ، مهربان‌ترین یاور مظلومان عصر خویش بود و چونان پدری دلسوز در تنگناهای زندگی یاریشان می کرد.

بی تردید حضرت علی (ع) یاور راستین و همیشگی پیامبر گرامی(ص)، در ترویج و گسترش دین مبین اسلام و ارزش های الهی و توحیدی آن ، تلاش بسیار و نقش بسزایی داشته و عدالت بزرگترین شاخص بزرگ مردی است که در مسند امامت و ولایت هیچگاه از آن عدول نکرد و همواره پیروان خود را به این امر الهی فرا خواند از این رو، فرخنده زاد روز امیر مومنان علی(ع) شایسته ترین روز برای گرامیداشت مقام پدر و پاسداشت زحمات آنان است.

اینجانب سالروز ولادت امیر مومنان حضرت علی(ع)، اسوه خردورزان، حامی ستمدیدگان و محرومان و پدر یتیمان و سرچشمه عدالت، حقیقت و امامت که به نام روز پدر و تجلیل از مقام و منزلت پدران بزرگوار نام‌گذاری گشته را به عموم آزاد مردان جهان، مردم عزیز ایران و بویژه همکاران خدوم خود در شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

امید است با استعانت از خداوند منان، جامعه اسلامی با سرلوحه قرار دادن منش و سیره حضرت علی(ع) و ائمه اطهار(ع) در تمامی مراحل زندگی موفق و مؤید باشند.

۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۶:۵۶
تعداد بازدید : ۱۰,۷۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید