چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ۱۳:۲۷

اخبار

د پی وقوع زلزله در آذر بایجان شرقی صورت گرفت :

برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران استان آذربایجان شرقی با حضور وزیر صمت

برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران استان آذربایجان شرقی با حضور وزیر صمت
جلسه ستاد مدیریت بحران استان آذربایجان شرقی به ریاست وزیر صنعت ، معدن وتجارت به دنبال وقوع زلزله در استان آذر بایجان شرقی و در محل استانداری این استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته وزیر صنعت ، معدن و تجارت در این نشست با تاکید بر لزوم کمک به آسیب دیدگان زلزله گفت : کار بازسازی و ایمن سازی مناطق آسیب دیده و صنعتی را جدی بگیرید و ما نیز در زمینه امدادرسانی و بازسازی هر کاری لازم است انجام خواهیم داد.

گفتنی است در این نشست ویژه که در پی وقوع  زلزله ٦ ریشتری صبح روز جمعه برگزار  شد ، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته نیز حضور یافت .

وزیر صمت که به منظور شرکت در آیین اختتامییه هفتمین دوره نمایشگاه ربع رشیدی( رینوتکس) وتجلیل از شرکتهای برتر دانش بنیان  وفناور حوزه صنعت، صبح روز جمعه وارد تبریز شده بود با لغو این مراسم و دستور به معاونت های مربوطه حاضر در نمایشگاه مبنی بر کمک فوری به آسیب دیدگان و دستگاههای استانی؛ حمایت خویش و وزارت تحت امر خود را برای انجام هرگونه کمک ومساعدتهای ممکن اعلام نمودند و پس از اتمام جلسه عازم شهرستان میانه برای بازدید از مناطق آسیب دیده شدند.

۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۲۰:۰۴
تعداد بازدید : ۷۷۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید