پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۱۰:۵۰

اخبار

در جلسه شورای مدیران صحا صورت گرفت:

تاکید مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته بر حذف بروکراسی های زائد و تسریع در ارائه خدمات

تاکید مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته بر حذف بروکراسی های زائد و تسریع در ارائه خدمات
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در جلسه شورای مدیران این صندوق بر لزوم تسریع در خدمت رسانی با حذف بروکراسی های زائد و کوتاه کردن فرآیندها تاکید کرد
به گزارش روابط عمومی صحا؛ جلسه شورای مدیران صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با حضور مدیران بخش های مختلف این صندوق به ریاست رضا نقی پور اصل برگزار گردید .
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صحا در ابتدای این جلسه ضمن تقدیر از تلاش های کارکنان صندوق در دوران اپیدمی کرونا گفت: متاسفانه شیوع بیماری کرونا در کشور شرایط ویژه ای را به وجود آورده و تمام فعالیت ها را در همه بخش های عمومی و خصوصی تحت تاثیر خود قرار داده است، لذا جا دارد از همه همکاران گرانقدر در صندوق صحا که با تحمل همه سختی ها و محدودیت ها دست از تلاش و خدمت به متقاضیان بر نداشتند،صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم و قطعا اجر معنوی این خدمت صادقانه نزد پروردگار متعال محفوظ خواهد بود.
 
نقی پور اصل در ادامه با اشاره به اهداف و چشم انداز پیش بینی شده برای رشد عملکرد صندوق در سالجاری اشاره کرد و افزود : در سال جهش تولید علیرغم چالش های فراوانی که پیش رو داشتیم خوشبختانه به لحاظ آماری عملکرد بهتری نسبت سال گذشته داشتیم اما این مقدار کافی نیست و برای رسیدن اهداف پیش بینی شده در چشم انداز توسعه عملکرد صندوق نیاز به تلاش و همت مضاعف از سوی همه بخش های صندوق است .
 
مدیرعامل صحا بروکراسی های اضافی و فرآیندهای پیچیده را از آفت های خدمت رسانی برشمرد و اظهار داشت: تسهیل گری باید در سرلوحه کار تمام بخش های مختلف صندوق قرار گیرد و به این منظور باید فرآیندها را کوتاه و بروکراسی های اضافه را حذف کنیم تا بتوانیم در اسرع وقت خدمات مورد نیاز متقاضیان به آنان ارائه دهیم.
رئیس هیات مدیره صحا در پایان سخنان خود بر برگزاری هفتگی نشست شورای مدیران صندوق تاکید کرد. نقی پور اصل همچنین در این نشست حکم آقای حسام خانکشی زاده را به عنوان سرپرست جدید اداره ارزیابی طرح ها امضا و ضمن تقدیم آن، برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه این جلسه هریک از مدیران قسمت های مختلف صندوق گزارشی از عملکرد واحد تحت مدیریت خود ارائه کردند.
در پایان این نشست نیز مقرر گردید تا مدیران بخش های مختلف صندوق برای جلسات آتی این شورا عملکرد دقیق هر واحد را با مقایسه آن نسبت به سال گذشته و همچنین برنامه های خود برای نیل به چشم انداز پیش بینی شده برای تحقق اهداف صندوق در سال جهش تولید را آماده و ارائه نمایند.

 

شورای مدیران 2

شورای مدیران 3

 

شورای مدیران 1

۲۹ آذر ۱۳۹۹ ۲۰:۱۶
تعداد بازدید : ۶,۳۶۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید