شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ۱۸:۵۳

اخبار صندوق

نشست مشترک مهندس نادری‌‌منش با مدیرعامل مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در جریان سفر به استان هرمزگان از مجتمع کشتی سازی بازدید کرده و صنایع فراساحل ایران و با مدیرعامل این شرکت به گفت‌وگو پرداخت.
هرمزگان محکوم به تولید صادرات محور است/ استفاده از ظرفیت صحا برای حرکت به سمت صنایع پیشرفته
مدیرکل صمت استان هرمزگان گفت: تاکنون از ظرفیت صندوق حمایت از صنایع پیشرفته غفلت شده و افتتاح دفتر صحا در استان هرمزگان می‌تواند ظرفیتی بسازد تا صنایع ما در این استان صنایع به سمت هایتِک شدن گرایش پیدا کنند.
افزایش سقف تسهیلات حمایتی صحا/ صدور بیمه صنایع پیشرفته در آینده ای نزدیک
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته گفت: سقف تسهیلات صحا هم اکنون 15میلیارد تومان و تابعی از سرمایه صندوق است و با توجه به افزایش سرمایه، سقف ارائه تسهیلات هم افزایش می یابد. .
تفاهم‌نامه همکاری میان خبرگزاری آنا و صندوق حمایت از صنایع پیشرفته منعقد شد
مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری میان خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی(آنا) و شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته (صحا) برگزار شد.
تقدیر از 10فناور برتر صنایع پیشرفته و 3مدیر صمت استانی در بزرگترین گردهمایی کارآفرینان کشور
10شرکت فناور برتر در حوزه صنایع پیشرفته و همچنین سه تن از مدیران صنعت، معدن و تجارت استانی در بزرگترین گردهمایی کارآفرینان کشور تقدیر شدند.
مدیرعامل صحا: نقطه اصلی برای کسب و کارهای آینده فناوری آنهاست
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته افزود: نقطه اصلی برای کسب و کارهای آینده فناوری آنهاست و کسب و کارهایی که فناوری داشته باشند می‌توانند جایگاه موفقی را در آینده بازار و کسب و کاری داشته باشند و ما خوشحال خواهیم بود که از این فعالین حمایت کنیم.
نادری‌منش: حمایت از بنگاه‌های صنایع پیشرفته 5 برابر سال قبل شده است
مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته گفت: تا سال گذشته سهم صنایع پیشرفته در صنایع ما کمتر از یک درصد بود ولی از سال گذشته که مجلس و دولت همت گذاشتند تا این حوزه را توسعه دهند، سرمایه ما حداقل 4برابر و حمایت از بنگاه‌ها نسبت به سال قبل حداقل 5برابر شده است.
حمایت‌ها و نقش دستگاه‌ها در اجرای قانون حمایت از شرکتها و موسسات دانش بنیان
آیین نامه‌های اجرایی قانون جهش تولید دانش بنیان و قانون حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش بنیان بستر شکوفاشدن ظرفیت‌های زیست‌بوم فناوری و نوآوری را فراهم کرده و ابعاد مختلف آنها نیازمند شناخت و ترویج است.
رئیس جمهور «قانون مانع‌زدایی از توسعه صنعت برق» را برای اجرا ابلاغ کرد
رئیس جمهور «قانون مانع‌زدایی از توسعه صنعت برق» را برای اجرا به وزارتخانه‌های نیرو، نفت، صنعت، معدن و تجارت و سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد.
اصفهان مهد صنایع پیشرفته و دانش بنیان است
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان در آیین افتتاح دفتر استانی صحا با بیان اینکه اصفهان مهد صنایع پیشرفته و دانش بنیان است و در حوزه های مختلف در این زمینه فراوانی وجود دارد، اظهار داشت: در عرصه های فولادی و. نساجی اصفهان در ایران برجسته است و در صنایع داروسازی و تولید فرش نیز پیشتاز است.
« قبلی ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ صفحه ۷ از ۹۱ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ بعدی »
  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید