دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ ۰۹:۵۷

اخبار صندوق

رئیس‌جمهور: «حکمرانی دیجیتال و دولت هوشمند» لازمه شکل‌گیری دولت قوی است
رئیس جمهور با اشاره به اهمیت تسریع اتصال دستگاه‌های اجرایی به «پنجره واحد دولت هوشمند» تأکید کرد: دستگاه‌هایی که به موقع پنجره ملی خدمات دولت هوشمند خود را راه‌اندازی کرده‌اند تشویق شوند، اما دستگاه‌هایی که بدون عذر موجه به این کار مبادرت نکردند مورد سوال و تذکر قرار گیرند و حتی توبیخ شوند.
تولید انواع سانترفیوژ با موتور براشلس توسط ​یک شرکت دانش‌بنیان
حمایت از ساخت و توسعه ماشین‌آلات پیشرفته آزمایشگاهی مرتبط با حوزه‌های سلول‌های بنیادی توسط شرکت‌های دانش‌بنیان همواره از موضوعات مطرح در ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی بوده است.
دعوت نماینده بافت از مدیرعامل صحا برای بازدید از ظرفیت‌های صنایع پیشرفته کرمان
نماینده مردم شریف بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس با حضور در صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با مدیرعامل این صندوق به گفت و گو درباره ظرفیت های استان خود در حوزه های فناوری و صنایع پیشرفته پرداخت.
بازدید مدیرعامل صحا از شرکت «دانش فرآیند سهند»
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در سفر به تبریز در معیت عضو هیات مدیره و کارشناسان این صندوق از شرکت «دانش فرآیند سهند» بازدید کرد.
بازدید مهندس نادری‌منش از شرکت آشکارسازان ایرانیان(تسلا)
مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته به همراه کارشناسان این صندوق از شرکت آشکارسازان ایرانیان(تسلا) بازدید کرد.
استقبال صنایع پیشرفته تبریز از خدمات صحا در نشست با مدیران صنعت و معدن آذربایجان شرقی
جلسه مشترک صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با اداره کل صنعت،معدن و تجارت، خانه صنعت و معدن و اتاق بازرگانی استان آذربایجان شرقی برگزارشد.
اصلاح آیین نامه حمایت از تولید، دانش ­بنیان و اشتغال ­آفرین در حوزه اقتصاد
معاون اول رئیس جمهور مصوبه مربوط به اصلاح آیین نامه حمایت از تولید، دانش ­بنیان و اشتغال ­آفرین در حوزه اقتصاد را امضا و ابلاغ کرد.
بازدید معاون فنی و اعتباری صحا از ‌شرکت تولیدی قاینارخزر
عضو هیات مدیره و معاون فنی و اعتباری صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در بدو ورود به تبریز به همراه کارشناسان این صندوق از شرکت تولیدی قاینارخزر بازدید کرد.

افتتاح دهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی با حضور وزیر کشور
دهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی(رینوتکس ۲۰۲۲) تبریز با حضور وزیر کشور افتتاح شد.
تاکید عضو کمیسیون بهداشت مجلس بر گسترش چتر حمایتی از صنایع پزشکی پیشرفته/مهندس نادری منش: قوانین دست و پاگیر مسیر تولید حذف
عضو کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم مبارکه در مجلس با حضور در صندوق حمایت از صنایع پیشرفته به بحث و گفت و گو درخصوص ظرفیت های حمایتی این صندوق در راستای صنایع پیشرفته مخصوصا در حوزه سلامت و تجهیزات پزشکی پرداخت.
« قبلی ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ صفحه ۱۳ از ۹۴ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ بعدی »
  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید