دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ ۱۰:۲۵

اخبار صندوق

با افتتاح دفتر نمایندگی صحا نسبت به تامین سرمایه صنعت استان اصفهان امیدواریم
نماینده شهرستان مبارکه در مجلس گفت: ان شاءالله مشکل تامین سرمایه و تسهیلات برای صنعتگران عزیزمان در سایه افتتاح دفتر نمایندگی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته به طور واقعی پاسخ داده شود و ما نیز از همه توانمان برای حمایت از بخش صنعت کشور استفاده می کنیم.
تصویب پرداخت ۱۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در صندوق حمایت از صنایع پیشرفته
عضو هیات مدیره صندوق حمایت از تحقیقات وتوسعه صنایع پیشرفته گفت: این صندوق از ابتدای تاسیس تاکنون به بیش از هزار و ۸۰۰ طرح تسهیلات پرداخت کرده و هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات هم در سالجاری برای پرداخت به متقاضیان مصوب شده است.​
دفتر نمایندگی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در استان اصفهان افتتاح شد
دهمین دفتر نمایندگی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در استان اصفهان با حضور دکتر هادی ادیب عضو هیات مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته افتتاح شد.
موافقت دولت با آیین‌نامه اجرایی تسهیل سرمایه‌گذاری و توسعه صادرات دانش‌بنیان
اجرای تکلیف مقرر در بند (ب) ماده (۱) قانون جهش تولید دانش بنیان مبنی بر بکارگیری منابع و اختیارات دستگاه های اجرایی با اولویت استفاده از ظرفیت همه ذی نفعان و شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان برای تسهیل سرمایه گذاری و توسعه صادرات شرکت ها و مؤسسات مذکور، هیئت وزیران آیین نامه اجرایی این بند از قانون یاد شده را به تصویب رساند.
سند ستاد توسعه علم و فناوری در حوزه نانو تصویب شد
سند ستاد توسعه علم و فناوری در حوزه نانو بررسی و به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسید
دفتر نمایندگی صحا در استان زنجان افتتاح شد
دفتر نمایندگی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در استان زنجان با حضور مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته و مدیر کل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری زنجان افتتاح شد.
دستور استاندار زنجان درخصوص گسترش همکاری با صحا در نشست با مهندس نادری‌منش
نشست مشترک مهندس محسن نادری منش مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و محسن افشارچی استاندار زنجان صبح امروز(سه شنبه) در محل استانداری زنجان برگزار شد.
پیشرفت ۵۹ درصدی شبکه ملی اطلاعات در کمتر از دو سال
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تأکید کرد: امروز با افتخار می‌گویم با تلاش شبانه‌روزی همکاران در وزارتخانه، شبکه ملی اطلاعات ۵۹ درصد پیشرفت کرده است، به عبارتی در کمتر از دو سال پیشرفت آن دو برابر شده است.
ابلاغ آیین‌نامه اجرایی تولید برق پاک از طریق شرکت‌های دانش بنیان
هیئت وزیران به منظور رفع ایراد و اعلام مغایرت قانونی از سوی مجلس شورای اسلامی درخصوص آیین نامه اجرایی ماده (۱۶) قانون جهش تولید دانش بنیان موضوع توسعه بازار تولید برق پاک (انرژی های تجدیدپذیر) از طریق شرکت های دانش بنیان، با پیشنهاد اصلاح آیین نامه مذکور موافقت کرد.
گسترش چتر حمایتی صندوق برای حضور شرکت‌های فناور در نمایشگاه‌ها
سقف تسهیلات اعطایی صندوق به شرکت‌های صنایع پیشرفته برای حضور در نمایشگاه‌ها افزایش یافت.
« قبلی ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ صفحه ۱۱ از ۹۴ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ بعدی »
  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید