دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ ۲۳:۰۹

اخبار

امضای تفاهمنامه همکاری صحا و دانشگاه صنایع و معادن/نادری منش: بنگاهها نیازمند آموزش و انتقال تجربیات هستند

صنایع پیشرفته، دانشگاه صنایع و معادن
تفاهمنامه همکاری میان صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و دانشگاه صنایع و معادن ایران ظهر امروز(یکشنبه) در محل این دانشگاه به امضای مدیرعامل صحا و ریاست این دانشگاه رسید.

به گزارش روابط عمومی صحا، تفاهمنامه همکاری میان صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و دانشگاه صنایع و معادن ایران ظهر امروز(یکشنبه) در محل این دانشگاه به امضای مهندس نادری منش مدیرعامل صحا و دکتر شجاعی ریاست این دانشگاه رسید.

مهندس نادری منش در این نشست با ابراز امیدواری نسبت به اینکه این تفاهم نامه بتواند بخشی از نیازها و دغدغه های صنایع پیشرفته را برطرف کند، گفت: به واسطه تحریم و عدم حضور جدی تولید کنندگان در عرصه های بین المللی، نیاز به انتقال تجربیات به بنگاه‌ها حس می‌شود و همچنین خلا آموزش‌های خاص در حوزه فناوری و دانشی به مدیران، از بحث‌های جدی هست که باید در صدد رفع آن باشیم.

نادری منش با اشاره به اینکه مرکز همرسانی فناوری امری جدی است که باید ایجاد شود و به مراکز استانها گسترش یابد، تصریح کرد: این امر می تواند قالب خوبی در راستای همکاری دانشگاه صنایع و معادن و صحا باشد.
 
در این مراسم شجاعی رئیس این دانشگاه نیز ضمن ابراز خرسندی از امضای تفاهمنامه دوجانبه گفت: صنایع پیشرفته یکی از دغدغه‌های ماست و در حوزه زیست بومی و رویدادها آمادگی همکاری در زمینه صنایع پیشرفته را داریم. 

شجاعی تاکید کرد: بشدت دنبال این هستیم که دانشگاه صنایع و معادن در موافقتنامه های تجاری بعنوان مرجع صدور خدمت آموزشی و مشاوره ای در حوزه های مدیریتی معرفی شود.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه: https://www.airdfh.ir/u/17g

۲۲ اَمرداد ۱۴۰۲ ۲۰:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید