دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۱۲

اخبار اجلاس فعالان صنایع الکترونیک

تولید اجکتورهای بخار با یک چهارم هزینه نمونه خارجی
اجکتورها برای ایجاد خلا، ترکیب مایعات، گازها و تخلیه انواع گازها از خلا به اتمسفر استفاده می شوند و نقش انتقال دهنده را در صنایع ایفا می کنند.
مهم‌ترین روندهای تکنولوژی و فناوری های نوظهور در سال ۲۰۲۰
مجله آنلاین Fast Company به تازگی از کارشناسان و تحلیلگران حوزه تکنولوژی خواسته است تا پیش‌بینی‌های خود را از روندهای تکنولوژی در سال جدید میلادی ارائه دهند و آنها موضوعات متفاوتی از پیشرفت هوش مصنوعی گرفته تا توسعه ۵G را مطرح کرده‌اند.
گزارش خبری از نشست سوم اجلاس فعالان صنایع الکترونیک
نشست تخصصی "همکاری بین‌المللی و یادگیری فناوری در دوران پساتحریم" در اجلاس فعالان صنایع الکترونیک برگزار شد.
گزارش خبری از نشست تخصصی دوم اجلاس فعالان صنایع الکترونیک
نشست تخصصی "نفوذ فناوری پیشرفته در بنگاه‌های بزرگ و نقش آنها در توسعه شرکت‌های خرد و کوچک" در اجلاس فعالان صنایع الکترونیک برگزار شد.
جمع بندی نشست های تخصصی اجلاس فعالان صنایع الکترونیک+فایل
3 نشست تخصصی در اجلاس فعالان صنایع الکترونیک با حضور مسئولان دولتی و روسای انجمن ها و سازمان های بخش خصوصی برگزار شد.
شرکت‌های برتر اجلاس فعالان صنایع الکترونیک کشور معرفی و تقدیر شدند+بیانیه هیئت داوران
9 شرکت‌ برتر اجلاس فعالان صنایع الکترونیک کشور با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور معرفی و تقدیر شدند.
مدیرعامل فرابورس ایران در اجلاس فعالان صنایع الکترونیک مطرح کرد:  توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان از مسیر صندوق‌های سرمایه‌گذاری
مدیرعامل فرابورس ایران در نشست تخصصی سازوکارهای حمایت غیرمستقیم با تاکید بر مدل‌های تامین مالی صنایع پیشرفته اجلاس فعالان صنایع الکترونیک بر توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان از مسیر صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه تاکید کرد.
دکتر وحدت در اجلاس فعالان صنایع الکترونیک خبرداد:  ورود صحا به سرمایه گذاری ریسک پذیر از نیمه دوم سال جاری
مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از ورود صحا به سرمایه گذاری ریسک پذیر از نیمه دوم سال جاری خبرداد.
وزیر صنعت،معدن وتجارت در اجلاس فعالان صنایع الکترونیک اعلام کرد:  تدوین برنامه 10 ساله صنایع الکترونیک
وزیرصنعت،معدن وتجارت گفت : در حال تدوین برنامه 10 ساله در زمینه صنایع الکترونیک می‌باشیم و از صاحب نظران این بخش دعوت می کنیم در این زمینه همکاری نمایند.
ستاری در اجلاس فعالان صنعت الکترونیک؛  روح قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان "فرهنگ‌سازی زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری" است
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در جمع فعالان صنعت الکترونیک گفت: بسیاری از اقدامات دولت، در راستای فرهنگ‌سازی و ایجاد زمینه شکل‌گیری این زیست‌بوم است و تصویب قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان هدف و رسالتی مهم‌تر از فراهم‌ کردن زمینه و فرهنگ‌سازی
دکتر منطقی:  صنایع الکترونیک جایگاه ممتازی در میان صنایع پیشرفته دارد
عضو هیات عامل ایدرو گفت : صنایع الکترونیک ، نقش و جایگاه ممتازی در بین صنایع پیشرفته دارد تا جایی که برخی کشورها برای تقویت این بخش از صنعت، وزارتخانه ایجاد کردند.
با حضور وزیر صنعت و معاون علمی رئیس جمهور  اجلاس فعالان صنایع الکترونیک کشور برگزار شد
اجلاس فعالان صنایع الکترونیک کشور با شعار صنایع الکترونیک، پیشران اقتصاد دانش بنیان و با حضور مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار شد.
عناوین نشست های تخصصی اجلاس فعالان صنایع الکترونیک
عناوین نشست های تخصصی اجلاس فعالان صنایع الکترونیک که به همت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) برگزار می شود، اعلام شد.
فراخوان شرکت‌های برتر اجلاس فعالان صنایع الکترونیک
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از میان شرکت های حوزه صنایع الکترونیک که از تسهیلات صحا بهره مند شده اند، شرکت های برتر را در چند شاخص انتخاب کرده و در اجلاس فعالان صنایع الکترونیک طی مراسمی معرفی و تقدیر می کند.
اجلاس فعالان صنایع الکترونیک کشور برگزار می شود
اجلاس فعالان صنایع الکترونیک کشور با شعار صنایع الکترونیک، پیشران اقتصاد دانش بنیان توسط صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) برگزار می شود.
  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید