یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸

اخبار مرتبط

برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران استان آذربایجان شرقی با حضور وزیر صمت
جلسه ستاد مدیریت بحران استان آذربایجان شرقی به ریاست وزیر صنعت ، معدن وتجارت به دنبال وقوع زلزله در استان آذر بایجان شرقی و در محل استانداری این استان برگزار شد.
واردات صدها قلم کالای غیر ضرور از جمله سنگ پا ممنوع اعلام شده است
بر اساس سیاست های جدید وزارت صمت، نه تنها سنگ پا، بلکه بیش از ۱۵۰۰ قلم کالای دیگر که واردات آنها غیر ضرور بوده و یا آن که توان ساخت داخل آنها وجود داشته است، توسط وزیر صنعت،معدن و تجارت، ممنوع اعلام شده و این فهرست بصورت مستمر در حال افزایش است.
افزایش ۲۳ درصدی صادرات محصولات سرمایشی و گرمایشی/ داخلی سازی ۲۰۰ میلیون دلاری صنایع سرمایشی و گرمایشی تا سال ۱۴۰۰
وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه بازدید از نمایشگاه تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد: امسال خوشبختانه در تعداد شرکت کنندگان واحد های سرمایشی و گرمایشی در هجدهمین دوره نمایشگاه این صنایع با ۲۵ درصد رشد مواجه بودیم.
بازدید وزیر صمت از کشتارگاه صنعتی طیور شهرستان گناوه
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر به استان بوشهر از مجتمع کشتارگاهی صنعتی طیور ضامن آهو در شهرستان گناوه بازدید به عمل آورد و در جریان مهمترین مسایل و مشکلات آن قرار گرفت.
توسعه صنعتی، معدنی و تجاری کشور مرهون امنیت پایدار در این مرز و بوم است
وزیر صنعت، معدن و تجارت به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در جمع نیروهای انتظامی مستقر در این وزارتخانه با تقدیر از زحمات تمام کارکنان این یگان نظامی ارزشمند، گفت: امروز همه فعالیت های صنعتگران، معدنکاران، بازرگانان و اصناف ما مرهون امنیتی است که در سایه جانفشانی ها و زحمات شما عزیزان فرآهم آمده است.
تشکیل شوراهای حل اختلاف در مراکز صنعتی، معدنی و تجاری تولید را رونق می‌دهد
یکی از دغدغه های نظام حمایت قاطع از بحث تولید و اشتغال در سطح کشور است و همه ارکان حسب دستور مقام معظم رهبری موظف در موضوعات و مسئولیت های مرتبط زمینه رونق تولید را فرآهم کنند و به هر میزان ممکن وابستگی ها را کاهش دهند.
بازدید وزیر صمت از سیمان آبیک
رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه معاون وزیر و نقی پور مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته از مجموعه سیمان آبیک بازدید کرد
شورای عالی نظارت بر اتاق بازرگانی ایران تشکیل شد
با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، جلسه شورای عالی نظارت بر اتاق ایران برگزار شد.
بانک صنعت و معدن محور تامین مالی برنامه های وزارت صمت در راستای داخلی سازی باشد
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بانک صنعت و معدن محور تامین مالی برنامه های وزارت صمت در راستای داخلی سازی قطعات و قطع وابستگی به واردات باشد.
بازدید وزیر صمت از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان
وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز یکشنبه از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران در تهران بازدید به عمل آورد.
صفحه ۱ از ۱۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰