اخبار مرتبط

آغاز عملیات اجرایی شرکت بهداشتی دکتر عبیدی در شهرک صنعتی کاسپین توسط وزیر صمت/ اشتغالزایی ۳۱۰ نفر با سرمایه‌گذاری ۱۷۰۰ میلیارد ریال
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر به استان قزوین، عملیات اجرایی ساخت شرکت بهداشتی دکتر عبیدی در شهرک صنعتی کاسپین (شهرستان آبیک) را آغاز کرد.
استقبال از رزم حسینی توسط استاندار، نمایندگان و مسئولان استان قزوین
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفرهای استانی خود،صبح امروز به استان قزوین سفر کرد و در بدو ورود به این استان در شهرک صنعتی کاسپین مورد استقبال استاندار، نمایندگان و مسئولان استان قزوین قرار گرفت.
افتتاح نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی شهید فخری زاده چادرملو توسط وزیر صمت/ تامین برق پایدار با تکیه بر توانمندی‌های داخل و دانش نوین جهانی
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر به استان یزد و در بازدید از شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در اردکان نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی شهید فخری‌زاده این مجتمع را مورد افتتاح و بهره برداری قرار داد.
افتتاح و بازدید از طرح توسعه واحد تولیدی نخ سیرنگ با سرمایه گذاری ۲۸۳۰ میلیارد ریال توسط وزیر صمت در شهرستان اشکذر
وزیر صنعت، معدن و تجارت در اولین برنامه خود در سفر به استان یزد، طرح توسعه واحد تولیدی نخ سیرنگ را در شهرستان اشکذر مورد افتتاح قرار داد و از بخش های مختلف آن بازدید کرد.
محمد صادق مفتح قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی شد
وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی محمدصادق مفتح را به عنوان قائم مقام خود در امور بازرگانی منصوب کرد.
افزایش ۳۸ درصدی صدور گواهی های تاسیس صنعتی نشانگر امید به کارآفرینی و تولید است/یک هزار و ۲۰۰ واحد راکد به چرخه تولید بازگشتند
وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم افتتاح بزرگترین کارخانه کلرزنی کشور و فاز اول پارک کلر خوزستان، افزایش ۳۸ درصدی صدور گواهی های تاسیس واحدهای صنعتی و تولیدی در ۱۰ ماهه اول امسال را نشانگر امید به کارآفرینی، اقتصاد پویا و تولید در کشور دانست
سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی منصوب شد
مراسم تکریم و معارفه اردشیر سعدمحمدی سرپرست جدید معاونت امور معادن و صنایع معدنی با حضور معاون طرح و برنامه وزارت صمت، وزارتخانه برگزار شد.
بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از مجموعه صنعتی تراکتورسازی تبریز
وزیر صنعت، معدن و تجارت در اولین برنامه کاری خود در روز دوم سفر به استان آذربایجان شرقی، از تراکتورسازی تبریز بازدید به عمل آورد‌.
صفحه ۱ از ۱۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰