دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ ۱۷:۱۰

مصاحبه ها

ورود به انقلاب صنعتی چهارم؛ مهم‌ترین نقطه امید صنعت برای خروج از رکود
سند تحول دیجیتال در ایران در اواخر سال 1400 تدوین و در دستور کار برای تصویب قرار گرفته است. طبق پیش‌بینی‌های انجام شده، با اجرای سند تحول دیجیتال شاهد بهبود شاخص‌های مختلف رشد در صنعت و نزدیک شدن هرچه بیشتر به مفهوم انقلاب صنعتی خواهیم بود. انقلاب صنعتی چهارم شاید مهمترین نقطه امید صنعتی کشور برای خروج از رکود باشد.
​حمایت صندوق صنایع پیشرفته از طراحی و تولید مودم‌های 5G
مدیر ارزیابی طرح‌­های صندوق صنایع پیشرفته با اشاره به حمایت این صندوق از طراحی و تولید مودم های 5G گفت: تکنولوژی 5G به عنوان پنجمین نسل از شبکه همراه بعد از نسل چهارم در حال جایگزین شدن است.
پیگیری میدانی اهداف صحا در جلسات هماهنگی با صنایع بزرگ هرمزگان
نماینده صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در استان هرمزگان گفت: با مسئولین آموزش و پژوهش و روسای R&D صنایع بزرگ استان هم جلسات جداگانه برگزار کردیم تا در دل صنعت نیز اهداف صندوق را پیگیری کنیم.
توانمندی شرکت‌های داخلی در تولید کولرهای آبی بسیار کم‌مصرف
مدیر فنی و اعتباری و عضو هیئت مدیره صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با اشاره به توانمندی شرکت‌های دانش بنیان در تولید موتورهای کم مصرف مغناطیس دائم با برچسب انرژی A، به سیاست‌های حمایتی صحا از این پروژه‌ها اشاره و اعلام کرد که پرداخت اولین تسهیلات به یکی از شرکت‌های دانش بنیان برای استارت این پروژه ملی تصویب شده است.
صحا پشتیبانی مطمئن برای صنایع پیشرفته استان قزوین
گزارش عملکرد و فعالیت های دفتر نمایندگی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در استان قزوین در 9 ماه گذشته
ارائه 900 میلیارد ریال تسهیلات به شرکت‌های‌ صنایع پیشرفته و فنآور
عضو هیأت مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با بیان اینکه فناوری های نوین پیشران توسعه دانش بنیان هستند، بر ضرورت شتاب دهی به فرآیند تجاری سازی دانش موجود و جایگزینی فناوری های وارداتی تأکید کرد.
  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید