اخبار صندوق

بازدید مدیرعامل صحا از شرکت های دانش بنیان پردیس شهید فهمیده فارس
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در دومین روز از سفر به استان فارس با حضور در پردیس شهید فهمیده از شرکت های دانش بنیان مستقر در این مجموعه بازدید کرد.
افتتاح اولین دفتر کارگزاری صحا در پردیس شرکت های دانش بنیان استان فارس
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته اولین دفتر کارگزاری این صندوق در کشور را در پردیس شرکت های دانش بنیان شهید فهمیده فارس افتتاح کرد.
تقدیر استاندار فارس از مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته
استاندار فارس در دیدار با رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، از وی بخاطر احساس مسئولیت در حمایت از صنایع هایتک و دانش بنیان کشور و به ویژه استان فارس تقدیر و تشکر کرد.
بازدید نقی پور اصل از صنایع پیشرفته استان فارس
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در روز اول سفر به استان فارس از صنایع پیشرفته این استان بازدید کرد.
دیدار مردمی مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با جمعی از صاحبان صنایع و متقاضیان دریافت خدمات از صحا، دیدار و گفتگو کرد.
دیدار عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با نقی پور اصل
نماینده کلیبر، خداآفرین، هوراند و عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با رضا نقی پور اصل دیدار و گفتگو کرد.
دیدار مدیرعامل صحا با معاون علمی و فناوری رئیس جمهور
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور دیدار و گفتگو کرد.
پیام تسلیت مدیرعامل صحا به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین پانزده خرداد
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در پیامی فرا رسیدن سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و همچنین قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.
افتتاح طرح توسعه شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا با اشتغالزایی 489 نفر
وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان سفر یک روزه خود به استان البرز، طرح توسعه شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا را افتتاح کرد.
انجام برنامه غربالگری کرونا در صندوق حمایت از صنایع پیشرفته
کارکنان شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در طرح غربالگری ویروس کرونا شرکت کردند
۴ ۵ ۶ ۷ ۸ صفحه ۹ از ۱۱۴ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳