اخبار صندوق

بازدید مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از دو واحد صنعتی در شهرک صنعتی شمس آباد
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با حضور در شهرک صنعتی شمس آباد تهران از دو واحد صنعتی فعال در حوزه صنایع پیشرفته بازدید کرد
امضاء تفاهم نامه احیا مسئولیتهای اجتماعی شرکتها در قالب اقتصاد مقاومتی با حضور وزیر صمت در ارومیه
در حاشیه نشست وزیر صمت با فعالان اقتصادی و شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان غربی، تفاهمنامه احیای مسئولیتهای اجتماعی شرکتها در چارچوب اقتصاد مقاومتی توسط وزیر صمت، استاندار و شرکت معین اقتصاد مقاومتی این استان( مارال صنعت) به امضا رسید.
افتتاح واحد تولیدی شمش طلا و نقره در شهرستان خوی توسط وزیر صمت
وزیر صنعت، معدن و تجارت در روز سوم از سفر به استان آذربایجان غربی شرکت کاوشگران کانی ایرا را در ناحیه صنعتی ایواوغلی شهرستان خوی مورد افتتاح و بهره برداری قرار داد.
اگر طرح اقتصاد مقاومتی در تمام کشور توسعه یابد مردم توانمند خواهند شد/ فرهنگ سرمایه‌گذاری باید گسترش پیدا کند
وزیر صنعت، معدن و تجارت در کارخانه داروگستر ساوا شفا ژن( شهرستان نقده) بیان کرد: شرکت‌های بزرگ می‌توانند مردم را توانمند کنند و اگر طرح اقتصاد مقاومتی در تمام کشور توسعه یابد مردم توانمند خواهد شد.
بازدید وزیر صمت از کارخانه داروگستر ساوا شفاژن در نقده/ تولید دانش بنیان داروهای پیشرفته و مکملهای دارویی
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه برنامه سفر به استان آذربایجان غربی، کارخانه داروگستر ساوا شفاژن را در شهرستان نقده مورد بازدید قرار داد.
اختیارات وزارت صمت در حوزه مرزنشینی به استانداران واگذار می شود
وزیر صمت در شورای ساماندهی مبادلات مرزی پیرانشهر از آمادگی وزارت صمت برای واگذاری تمام اختیارات خود در حوزه مرزنشینی به استانداران خبر داد و گفت: آذربایجان غربی پایلوت برای شروع و اجرای این تصمیم است.
بازدید وزیر صمت از طرح تولید فرش ماشینی با مشارکت بانک صنعت و‌ معدن در شهرک صنعتی میاندوآب
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر به استان آذربایجان غربی با حضور در شهرک صنعتی میاندوآب از طرح تولید فرش ماشینی متعلق به «شرکت فرش افشار زرینه و ستاره افشار» بازدید بعمل آورد.
دیدار مدیرعامل صحا با وزیر ورزش و جوانان
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کرد
امضای تفاهمنامه همکاری بین صحا و صندوق حمایت از تحقیقات، نوآوری  و توسعه فناوری های دفاعی وزارت دفاع
شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و صندوق حمایت از تحقیقات، نوآوری و توسعه فناوری های دفاعی در راستای حمایت هرچه بیشتر از فناوری های حوزه دفاعی کشور تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
دیدار مردمی مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با جمعی از صاحبان صنایع و متقاضیان دریافت خدمات از صحا، دیدار و گفتگو کرد.
۵ ۶ ۷ ۸ ۹ صفحه ۱۰ از ۱۱۴ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴