یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸

اخبار صندوق

بازدید رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته از سومین نمایشگاه صنعت شیشه
رضا نقی پور اصل رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با با همراهی شهیاد آبنار از اعضای هیات مدیره این شرکت، با حضور در سومین نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه ،تجهیزات و ماشین آلات وابسته، از آخرین دستاوردها و توانمندی های فعالان صنعت شیشه کشور بازدید کردند.
وزیر صمت: راه نجات از تحریم ها، اعتماد به مردم و بخش خصوصی است/ دیوار ها را بر می داریم
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه شورای معاونین این وزارتخانه که با حضور روسای اتاق های اصناف و تعاون برگزار شد، تاکید کرد: جلب حداکثری اعتماد مردم، توجه به ظرفیت ها و توان بالقوه بخش خصوصی و تشکل ها، یکی از مولفه های اساسی و مورد توجه در عملکرد وزارت صمت در سالجاری بوده است، چرا که راه نجات از تحریم ها، اعتماد به مردم و بخش خصوصی است.
کنسرسیوم مشترک بین صندوق های دولتی برای جلوگیری از هدر رفت منابع دولتی ایجاد شود
درنشست مدیر عامل صندوق کار آفریني امید و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته بر تشکیل یک کنسرسیوم مشترک به منظور ایجاد انسجام و استفاده از ظرفیت های متقابل جهت ارائه خدمات به مشتریان تاکید شد.
ضرورت حمایت ویژه بخش خصوصی برای موفقیت بیشتر/ عملکرد قابل توجه ستاد تنظیم بازار کشور
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه شورای معاونین این وزارتخانه گفت: امروز شاهد آن هستیم که فقط در بخش خودرویی و با تدابیر اتخاذ شده آمار روزانه تولیدات بیش از 4 برابر شده است.
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در پیامی شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی را به محضر حضرت ولی عصر (عج)، فرمانده معظم کل قوا، نیروهای سلحشور نظامی و انتظامی بویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و عموم ملت ایران تبریک و تسلیت گفت و برای آن مجاهد خستگی ناپذیر جبهه های حق علیه باطل علو درجات، برای همرزمان غیورش صبر و سرافرازی و برای بازماندگان شکیبایی و اجر الهی مسالت کرد.
باکمک صندوق حمایت از صنایع پیشرفته می توانیم افق جدید در حوزه ورزشی ایجاد کنیم
معاون حقوقی و امور مجلس ، هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان گفت : با کمک دو بال صنایع و نگاه ورزشی و با کمک خدمات صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته ، پرچم ایران را در سکوهای قهرمانی المپیک و پارالمپیک به اهتزاز در خواهیم آورد .
وزیر صمت اعلام کرد: تولید همچنان مطالبه گر از بانک هاست/ سهم 30 درصدی بخش صنعت و معدن از تسهیلات پرداختی امسال/ اقدامات وزارت صمت برای جهت‌دهی به منابع تسهیلات
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه شورای معاونین این وزارتخانه با اشاره به اهمیت تامین مالی واحدهای صنعتی کشور در شرایط فعلی، گفت: امسال علاوه بر صادرات، تامین سرمایه در گردش و نقدینگی مورد نیاز واحدها می‌تواند به رونق تولید بیش از کمک نماید.
کمیته حمایتی استارت آپها در صندوق حمایت از صنایع پیشرفته تشکیل شد
به دنبال نشست مدیران عامل برخی صندوقهای اعتباری و حمایتی که به منظور توسعه حمایت و پشتیبانی از شرکتهای استارت آپی تشکیل شد ، مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته از تشکیل کمیته ای به همین منظور در این صندوق خبر داد.
صفحه ۱ از ۵۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰