جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸

اخبار صندوق

نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید
نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید با هدف اعلام نیازهای بخش صنعت کشور
صدور بیش از یک هزار و 800 میلیارد ریال ضمانت نامه‌ انجام پیمان توسط صحا در 3 سال گذشته
افسانه منصف«عضو هیأت مدیره و سرپرست صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا)» در یادداشتی با تأکید بر لزوم تقویت صندوق­‌های تامین مالی تخصصی در جهت رونق تولید اعلام کرد: صحا در سه سال گذشته موفق به ارایه تسهیلات وام بیش از 2 هزار میلیارد ریال و صدور انواع ضمانت نامه‌های انجام پیمان بیش از یک هزار و 800 میلیارد ریال شده و موجبات توسعه و تثبیت اشتغال برای بیش از 43 هزار( نفر ماه ) از جوانان و نیروی متخصص و تحصیل کرده در حوزه های مختلف الکترونیک را فراهم کرده است.
راهکارهای سیاستی برای تحقق رونق تولید
مهدی فرنیان«عضو هیأت مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا)» در یادداشتی به بررسی نحوه تحقق رونق تولید پرداخت و نقش دولت، مجلس و قوه قضاییه را در این راستا مورد بررسی قرار داد.
ابتکار : حمایت از استارت آپ های بانوان و شکل گیری شرکت های دانش بنیان
معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: مجموعه استارت آپ‌های دختران و بانوان تحصیلکرده دانشگاهی و همچنین شرکت‌های دانش بنیان شکل گرفته و همه این موارد با حمایت معاونت علمی و حتی شهرداری پشتیبانی می‌شوند.
حضور صحا در بیست و هفتمین کنفرانس مهندسی برق ایران
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در بیست و هفتمین کنفرانس مهندسی برق ایران حضور یافت.
فراخوان پذیرش طرح‌های حوزه صنعت الکترونیک در صندوق حمایت از صنایع الکترونیک
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) با هدف حمایت از شرکت‌های خصوصی، از طرح‌های حوزه الکترونیک را با اعطای تسهیلات مالی و صدور ضمانت‌نامه حمایت می‌کند.
با تصویب هیئت وزیران،  صحا به صندوق حمایت ازتحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته تبدیل شد
اساسنامه صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در جلسه روز چهارشنبه سی‌ام آبان ماه به ریاست دکتر روحانی رئیس جمهوری، به تصویب رسید.
آمادگی صحا جهت ارائه تسهیلات مالی و صدور ضمانت نامه به شرکت کنندگان در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی اتوکام اصفهان
صندق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از آمادگی صحا جهت ارائه تسهیلات مالی و صدور ضمانت نامه به شرکت کنندگان در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی اتوکام اصفهان خبرداد.
نشست آشنایی با  تسهیلات مالی و صدور ضمانت نامه های صندوق حمایت از صنایع الکترونیک(صحا)
در چهارمین روز از نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز(رینوتکس)، نشست آشنایی با تسهیلات مالی و صدور ضمانت نامه های صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار می‌شود.
صفحه ۱ از ۴۳ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰