چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۷:۱۹

اخبار صندوق

تفاهم‌نامه همکاری میان خبرگزاری آنا و صندوق حمایت از صنایع پیشرفته منعقد شد
مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری میان خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی(آنا) و شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته (صحا) برگزار شد.
تقدیر از 10فناور برتر صنایع پیشرفته و 3مدیر صمت استانی در بزرگترین گردهمایی کارآفرینان کشور
10شرکت فناور برتر در حوزه صنایع پیشرفته و همچنین سه تن از مدیران صنعت، معدن و تجارت استانی در بزرگترین گردهمایی کارآفرینان کشور تقدیر شدند.
مدیرعامل صحا: نقطه اصلی برای کسب و کارهای آینده فناوری آنهاست
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته افزود: نقطه اصلی برای کسب و کارهای آینده فناوری آنهاست و کسب و کارهایی که فناوری داشته باشند می‌توانند جایگاه موفقی را در آینده بازار و کسب و کاری داشته باشند و ما خوشحال خواهیم بود که از این فعالین حمایت کنیم.
نادری‌منش: حمایت از بنگاه‌های صنایع پیشرفته 5 برابر سال قبل شده است
مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته گفت: تا سال گذشته سهم صنایع پیشرفته در صنایع ما کمتر از یک درصد بود ولی از سال گذشته که مجلس و دولت همت گذاشتند تا این حوزه را توسعه دهند، سرمایه ما حداقل 4برابر و حمایت از بنگاه‌ها نسبت به سال قبل حداقل 5برابر شده است.
حمایت‌ها و نقش دستگاه‌ها در اجرای قانون حمایت از شرکتها و موسسات دانش بنیان
آیین نامه‌های اجرایی قانون جهش تولید دانش بنیان و قانون حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش بنیان بستر شکوفاشدن ظرفیت‌های زیست‌بوم فناوری و نوآوری را فراهم کرده و ابعاد مختلف آنها نیازمند شناخت و ترویج است.
رئیس جمهور «قانون مانع‌زدایی از توسعه صنعت برق» را برای اجرا ابلاغ کرد
رئیس جمهور «قانون مانع‌زدایی از توسعه صنعت برق» را برای اجرا به وزارتخانه‌های نیرو، نفت، صنعت، معدن و تجارت و سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد.
اصفهان مهد صنایع پیشرفته و دانش بنیان است
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان در آیین افتتاح دفتر استانی صحا با بیان اینکه اصفهان مهد صنایع پیشرفته و دانش بنیان است و در حوزه های مختلف در این زمینه فراوانی وجود دارد، اظهار داشت: در عرصه های فولادی و. نساجی اصفهان در ایران برجسته است و در صنایع داروسازی و تولید فرش نیز پیشتاز است.
اصفهانی‌ها برای زنده ماندن احتیاج به فناوری‌های پیشرفته دارند
نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه ما اصفهانی ها برای زنده ماندن و نه زندگی کردن، احتیاج به فناوری هایتک داریم، گفت: در جانمایی صنایع ما صنایع آب‌بر و آلاینده خطایی اتفاق افتاده و در سیاست های شهرسازی ما خطایی دیگری رخ داده که جمع این دو خطا اصفهان را به جایی رسانده که ادامه حیات در آن از دشواری هاست.
اعطای تسهیلات ۱۵ میلیاردی به صنایع پیشرفته/ لزوم توجه به این صنایع در همکاری با چین
مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در گفت‌وگوی تفصیلی با ایسنا درباره عملکرد و افزایش سرمایه این صندوق، چالش‌های صنایع پیشرفته و امکان انتقال فناوری از کشورهای پیشرفته صحبت کرد.
با افتتاح دفتر نمایندگی صحا نسبت به تامین سرمایه صنعت استان اصفهان امیدواریم
نماینده شهرستان مبارکه در مجلس گفت: ان شاءالله مشکل تامین سرمایه و تسهیلات برای صنعتگران عزیزمان در سایه افتتاح دفتر نمایندگی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته به طور واقعی پاسخ داده شود و ما نیز از همه توانمان برای حمایت از بخش صنعت کشور استفاده می کنیم.
« قبلی صفحه ۱ از ۱۱۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »
  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید