اخبار صندوق

فصل جدید در همکاری های بین صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
با اعلام آمادگی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، شرکت های فناور زیر مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از خدمات این صندوق بهره مند می شوند.
حضور مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در همایش بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در حاشیه برگزاری روز ملی صنعت و معدن در معیّت معاون اول رئیس جمهور و سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت از نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید بازدید به عمل آورد.
پیام تبریک مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته به مناسبت روز صنعت و معدن
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با صدور پیامی روز صنعت و معدن را تبریک گفت
برگزاری مراسم روز ملی صنعت و‌ معدن امسال با رعایت پروتکل های بهداشتی بصورت محدود و سمبلیک
رییس ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و‌ معدن در نشست خبری با خبرنگاران بیان کرد: مراسم روز ملی صنعت و‌ معدن امسال با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی بصورت محدود و سمبلیک برگزار می‌شود و در این مراسم 29 برگزیده صنعتی و معدنی در 7 محور مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.
تعامل با صندوق های حمایتی برای چرخش هر چه بهتر چرخ صنایع پیشرفته
مدیران و کارشناسان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در راستای همکاری با صندوق های حمایتی، با همراهی مدیران صندوق کارآفرینی امید و صندوق ملی محیط زیست از شرکت مادوموتور بازدید به عمل آوردند.
حضور نقی پور اصل در نشست توسعه نقش شبکه بانکی در تامین مالی بخش صنعت، معدن و تجارت
نشست توسعه نقش شبکه بانکی در تامین مالی بخش صنعت، معدن و تجارت به ریاست دکتر مدرس خیابانی و با حضور مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، مدیران عامل بانک ها و صندوق های زیر مجموعه وزارت صمت برگزار گردید.
نقی پور اصل بر حمایت جدی از صنایع پیشرفته کشور و شرکت های دانش محور تاکید کرد
استاندار قزوین با حضور در شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد
حضور مدیر کل نظارت بر ذیحسابی های کشور در صندوق حمایت از صنایع پیشرفته
مدیر کل نظارت بر ذیحسابی های وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور در شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد.
دیدار مردمی مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در ادامه دیدارهای مردمی خود، با جمعی از صاحبان صنایع و متقاضیان دریافت خدمات از این صندوق، دیدار و گفتگو کرد.
اعضای هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مشخص شدند/اکبری تالارپشتی رئیس شد
اعضای هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن اجلاسیه اول مجلس یازدهم مشخص شدند.
صفحه ۱ از ۸۴ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰