اخبار صندوق

پیام تبریک مدیرعامل صحا به مناسبت هفته دفاع مقدس
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با صدور پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت
توجه به اقتصاد دانش بنیان در اولویت های مجلس شورای اسلامی قرار گیرد
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در دیدار با عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی خواستار توجه ویژه مجلس به صنایع دانش بنیان و پیشرفته کشور وکمک به ارتقاء سطح اقتصاد دانش بنیان در کشور شد
اینترنت نسل پنجم؛ کلید انقلاب صنعتی چهارم
انقلاب صنعتی چهارم اگرچه در عمل، مدت‌ها پیش از این آغاز شده اما این روزها، گام مهمی برای اجرایی شدن آن و به عبارتی برای ورود آن به زندگی روزمره میلیاردها نفر از مردم جهان برداشته شده است.
دیدار نقی پور اصل با معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی کشور
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با هادی زبده ای شیرکوهی معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی دیدار و گفتگو کرد .
آمادگی صحا جهت حمایت از شرکت های فناور فعال در صنعت ساختمان
عضو هیات مدیره شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در بازدید از بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران، از آمادگی این صندوق جهت حمایت از شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه صنعت ساختمان خبر داد.
دیدار معاون هماهنگی و نظارت و مشاور جوانان معاون اول رئیس جمهور با نقی پور اصل
معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی و همکاری‌های منطقه ای معاون اول رئیس جمهور به همراه مشاور امور جوانان وی با حضور در شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد.
تولید اولین برند ملی ابزارهای نمودارگیری از چاه های نفت و گاز PLT برای اولین بار درکشور
مدیرعامل شرکت صنایع ارتباطی نسیم همراه گفت: این شرکت در پروژه­های موفق خود از جمله پروژه PLT که به عنوان اولین برند ابزارهای نمودارگیری تولید داخل کشور از خدمات و تسهیلات صحا استفاده کرده است.
افتتاح ۶ طرح تعاونی و صنعتی توسط معاون اول رئیس جمهور در استان قزوین
همزمان با هفته تعاون ۶ طرح تعاونی و صنعتی در استان قزوین از طریق ویدئو کنفرانس توسط اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری افتتاح شد.
صحا پشتیبانی مطمئن برای صنایع پیشرفته استان قزوین
گزارش عملکرد و فعالیت های دفتر نمایندگی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در استان قزوین در 9 ماه گذشته
پیام تسلیت رضا نقی پور اصل به مناسبت فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با صدور پیامی فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت گفت.
صفحه ۱ از ۸۹ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰