شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۳۲

اخبار

نقی پور اصل: صیانت از پرسنل اصلی ترین وظیفه واحد حراست هر سازمانی است

نقی پور اصل: صیانت از پرسنل اصلی ترین وظیفه واحد حراست هر سازمانی است
مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست این شرکت با حضور جمعی از مدیران و روسای قسمت های مختلف در محل جلسات صندوق حمایت از صنایع پیشرفته برگزار گردید.

رضا نقی پر اصل در این مراسم با اشاره به اهمیت جایگاه واحد حراست در سازمان ها گفت: جایگاه حراست در حفظ امنیت روحی و روانی پرسنل و همچنین حفظ و ارتقای جایگاه اجتماعی هر سازمانی از اهمیت بالایی برخوردار است لذا این مسئله مسئولیت بسیار سنگینی را بر عهده این واحد قرار می دهد.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته افزود:  نیروی انسانی هر سازمانی بزرگترین سرمایه آن سازمان می باشد و یکی از اصلی ترین وظایف واحد حراست صیانت و حمایت از این سرمایه اجتماعی است و به طوری که کارکنان سازمان این واحد را به عنوان یک پناهگاه و مامن امن برای خود بدانند.

رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در ادامه ضمن تقدیر از زحمات محمد جواد فومنی خاطر نشان کرد: آقای فومنی در یک دهه حضور و خدمت در شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته همواره مشاوری امین، یاری صادق و دوستی مهربان و غمخوار برای کل مجموعه بودند که صادقانه برای پیش برد اهداف صندوق تلاش کردند .

نقی پور اصل با تبریک انتصاب مجید معزی به عنوان مسئول جدید واحد حراست صندوق حمایت از صنایع پیشرفته گفت: آقای معزی از نیروهای متعهد و تحصیل کرده در این حوزه هستند و با توجه به سوابق و تجربیاتی که در این زمینه دارند انشالله حضورشان منشا خیر برای مجموعه صندوق خواهد شد و از ایشان انتظار داریم تا برادرانه در کنار کارکنان صندوق قرار گرفته و کمک کنند تا با یاری هم خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم .

در پایان این جلسه با اعطای لوح تقدیر از زحمات محمد جواد فومنی تقدیر به عمل آمد.

 

 

تودیع و معارفه 1

 

 

 

جلسه تودیع و معارفه 4

 

جلسه تودیع و معارفه 6

 

 

 

۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۶:۱۵
تعداد بازدید : ۷,۲۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید