جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ۰۵:۵۰

اخبار

بازدید رضا نقی پور اصل از خط تولید کیسه های پلیمری زیست تخریب پذیر

بازدید رضا نقی پور اصل از خط تولید کیسه های پلیمری زیست تخریب پذیر
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در ادامه سفر به استان آذربایجان شرقی از خط تولید کیسه های پلیمری زیست تخریب پذیر بازدید کرد

 به گزارش واحد روابط عمومی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته،  رضا نقی پور اصل در ادامه سفر به استان آذربایجان شرقی با حضور در شهرک صنعتی شهید سلیمی از شرکت یاران ساختار آذر بازدید به عمل آورد .

در این بازدید که امین زاده رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی نقی پور اصل را همراهی می کردند، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از قسمت های مختلف خط تولید کیسه های پلیمری زیست تخریب پذیر  بازدید به عمل آورد.

گروه صنعتی یاران ساختار آذر در سال 1374 با هدف تولید انواع گونی های پلی پروپلین در شهرک صنعتی سلیمی استان آذربایجان شرقی تاسیس گردید. یاران ساختار آذر در سال های اخیر با ورود مطمئن به بازارهای بین المللی توانست نام خود را به عنوان یکی از تولید کنندگان و صادر کنندگان خوش نام در عرصه فعالیت های صنعتی کشور ثبت نماید.

این شرکت با بهره مندی از تسهیلات حمایتی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت صنایع پیشرفته توانست برای اولین بار در کشور کیسه های نانوزیست تخریب پذیر صنایع سیمان، پتروشیمی و آرد را تولید نماید که در پی آن مدت زمان تجزیه کیسه های سیمان ، آرد و محصولات پترو شیمی از ۴۰۰ سال به دو نیم سال کاهش می یابد.


بازدید از شرکت یاران ساختار 6
بازدید از شرکت یاران ساختار 4
بازدید از شرکت یاران ساختار 2

۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۲۰:۵۲
تعداد بازدید : ۷,۶۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید