جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ۰۶:۴۱

اخبار

بازدید رضا نقی پور اصل از صنایع پیشرفته استان آذربایجان شرقی

بازدید رضا نقی پور اصل از صنایع پیشرفته استان آذربایجان شرقی
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در ادامه سفر به استان آذربایجان شرقی از صنایع پیشرفته این استان بازدید به عمل آورد.

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته،  رضا نقی پور اصل در ادامه سفر به استان آذربایجان شرقی با حضور در شهرک صنعتی سهند آذران تبریز، از شرکت پویش گران سهند آذران تبریز آزما بازدید به عمل آورد .

در این بازدید که جهانگیری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و عین اله زاده معاون رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی نقی پور اصل را همراهی می کردند، مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از قسمت های مختلف خط تولید شرکت پویش گران سهند آذران تبریز آزما بازدید کرد.

شرکت پویش گران سهند آذران تبریز آزما از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ سانتال و تولید  کننده انواع کنتورهای برق تکفاز و سه فاز است که محصولات آن در اندازه گیری مصرف برق خانگی، تجاری و صنعتی به منظور تامین نیاز مصرف داخلی صنایع و نیاز خانوارها کاربرد دارد .

این شرکت در سال 1395 آغاز به فعالیت نموده و با بهره مندی از حمایت های شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته تاکنون توانسته است ضمن تامین بخشی از نیاز کشور به کنتورهای برق، برای حدودا 15 نفر به صورت مستقم و بیش از 50 نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد نماید.

 

شرکت پویش گران سهند آذران تبریز آزما 2

شرکت پویش گران سهند آذران تبریز آزما 3

شرکت پویش گران سهند آذران تبریز آزما 4

۱۷ تیر ۱۳۹۹ ۱۸:۳۸
تعداد بازدید : ۸,۱۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید