اخبار

پیام تبریک مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته به مناسبت روز صنعت و معدن

تبریک روز صنعت و معدن،  روز صنعت و معدن
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با صدور پیامی روز صنعت و معدن را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته متن پیام رضا نقی پور اصل به شرح ذیل است:

 

                                                                                                                              بسم الله الرحمن الرحیم

به حرکت درآوردن چرخ صنعت و تولید کشور، مستلزم همت، تلاش و از خودگذشتگی تک تک ایرانیان است و مشفقانه به خود می‌بالیم که در ایران عزیز، مردمان دلیر و سخت‌کوشی دست همت به یکدیگر داده و مجاهدانه در راه صیانت از رشد و توسعه اقتصاد این مرز و بوم، تلاش می نمایند.

روز دهم تیر ماه در تقویم ایران روز صنعت و معدن نامیده شده است. اختصاص این روز فرصت مناسبی است که به مهمترین موتور محرکه اقتصاد یعنی بخش صنعت و معدن نگاهی اندیشمندانه شود.

 تردیدی نیست که با توجه به وجود منابع سرشار خدادادی در کشور، تکیه بر توانمندی‌های صنعتی و معدنی از اساسی‌ترین عناصر جریان توسعه اقتصادی محسوب می‌شود. یقیناً توسعه و گسترش سازمان یافته واحدهای تولیدی و معدنی می‌تواند در پیشرفت سراسری اقتصاد و تولید و اشتغال در کشور نقش تعیین کننده‌ای داشته باشد.

در حوزه صنایع باور به توانمندی های علمی و فنی فرزندان این مرز و بوم در حوزه صنایع پیشرفته و هایتک فرصت مغتنمی جهت عبور از اقتصاد متکی به نفت و نیل به اقتصاد غیرنفتی با تکیه بر اقتصاد دانش بنیان است.

اینجانب بر خود واجب و لازم می‌دانم تا روز بزرگ صنعت و معدن را به کلیه تلاشگران این عرصه، صنعتگران، مهندسان صنعتی و معدنی ، کارگران زحمتکش و غیرتمند صنایع کشور به‌ویژه به جوانان و نخبگان سخت کوش در عرصه صنایع پیشرفته و فناور تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون این عزیزان، پیشرفت و سربلندی و اعتلای نام ایران عزیز را از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.

 

 

                                                                                                                                                                                  رضا نقی پور اصل

۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۶:۰۱
تعداد بازدید : ۴۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید