شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۳۵

اخبار

حضور مدیر کل نظارت بر ذیحسابی های کشور در صندوق حمایت از صنایع پیشرفته

حضور مدیر کل نظارت بر ذیحسابی های کشور در صندوق حمایت از صنایع پیشرفته
مدیر کل نظارت بر ذیحسابی های وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور در شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته؛ رضا نقی پور اصل در دیدار احمد پاکباز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد و برنامه های صندوق در سال جهش تولید از همکاری  مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی  بویژه دکتر اکرمی خزانه دار کل کشور و آقای پاکباز با صندوق حمایت از صنایع پیشرفته تقدیر و تشکرکرد.
نقی پور اصل در ادامه این دیدار با اشاره به مشکلات و موانع پیش روی صندوق در حمایت از صنایع پیشرفته خواستار تعامل بیش از پیش دستگاه های دولتی به ویژه وزارتخانه های عضومجمع عمومی صندوق برای افزایش توان حمایتی آن در پوشش هرچه بهتر و بیشتر شرکت های فعال در حوزه صنایع پیشرفته علی الخصوص نخبگان و فعالان حوزه های فناور و دانش بنیان گردید. 
مدیر کل نظارت بر ذیحسابی های وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز در این دیدار عملکرد شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته را مثبت ارزیابی کرد و گفت: اقدامات صندوق حمایت از صنایع پیشرفته گامی موثر برای توسعه و تقویت اقتصاد دانش بنیان در کشور است و در شرایط کنونی کشور تقویت این اقتصاد باید در اولویت قرار گیرد.
در ادامه این نشست دو طرف ضمن بررسی مشکلات و موانع پیش روی صندوق بر تعامل و همکاری بین صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی تاکید کردند.

 

دیدار با آقای پاکباز 7
دیدار با آقای پاکباز 5

۳ تیر ۱۳۹۹ ۲۰:۲۴
تعداد بازدید : ۸,۴۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید