پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۲۷

اخبار

باحضور رضا نقی پوراصل و جمعی از مقامات لشکری و کشوری صورت گرفت:

افتتاح نمایشگاه جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا

افتتاح نمایشگاه جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا
نمایشگاه جهش تولید و دستاوردهای مقابله با ویروس کرونا با حضور رضا نقی پور اصل، حمیدزاد بوم معاون وزیر و رئیس سازمان توسعه تجارت ، امیر جهانشاهی و حسین زاده مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار کرد .
به گزارش واحد روابط عمومی شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته ؛ نمایشگاه جهش تولید و دستاوردهای مقابله با ویروس کرونا با حضور رضا نقی پور اصل رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته ، حمید زاد بوم معاون وزیر صمت و رئیس سازمان توسعه تجارت ، امیر سرتیپ علی جهانشاهی معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش و حسین زاده مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی در نمایشگاه بین المللی تهران در نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد.
رضا نقی پور اصل رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در ادامه با همراهی جمعی از اعضای هیات مدیره، مدیران و کارشناسان صندوق با حضور در محل غرفه شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته آن را افتتاح کرد.
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با اشاره به دستاوردهای کشور در مقابله با بیماری کرونا گفت: بیماری کوئید 19 یک چالش ناخواسته و بزرگ برای کشور ما بود که متاسفانه در اثر آن تعداد قابل توجهی از هموطنان عزیزمان را از دست داده و آسیب زیادی به اقتصاد و معیشت بخش قابل توجهی از هموطنان وارد آمد.
نقی پور اصل افزود :از بدو شیوع این بیماری در کشور تمام دستگاهها به ویژه وزارت صمت عزم خود را برای مقابله جدی با آن جزم کردند و خوشبختانه توانستیم با تکیه بر توان و دانش جوانان نخبه و متخصص ایرانی و حمایت از آنان ضمن جبران کمبود اقلام بهداشتی و درمانی مورد نیاز کادر درمان ، به خود کفایی در تولید بسیاری از این اقلام دست پیدا کنیم که امروز نمونه هایی از این محصولات را در این نمایشگاه شاهد هستیم.
رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با اشاره به حمایت های این صندوق از شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه مقابله با کرونا گفت: صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در راستای مسئولیت اجتماعی خود و با توجه به نیاز مبرم کادر درمان و همچنین مردم عزیز ایران به اقلام بهداشتی و درمانی ، از شرکت های فعال در این حوزه حمایت کرد که امروز در این نمایشگاه شاهد برخی از این دستاوردها هستیم.
نقی پور اصل و هیات همراه در ادامه حضور در نمایشگاه از غرفه های شرکت دانش بنیان بازدید و از نزدیک با دستاورد های آنان آشنا شدند.

 

نمایشگاه جهش تولید و دستاورد های مقابله با کرونا 2

 

نمایشگاه جهش تولید و دستاورد های مقابله با کرونا 3

نمایشگاه جهش تولید و دستاورد های مقابله با کرونا 4

نمایشگاه جهش تولید و دستاورد های مقابله با کرونا 5

نمایشگاه جهش تولید و دستاورد های مقابله با کرونا 6

نمایشگاه جهش تولید و دستاورد های مقابله با کرونا 7

 

 
۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۶:۰۳
تعداد بازدید : ۷,۵۷۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید