شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ ۰۱:۴۴

اخبار

نقی پور اصل : توجه به صنعت گردشگری یکی از راه های عبور کشور از اقتصاد نفتی است

نقی پور اصل : توجه به صنعت گردشگری یکی از راه های عبور کشور از اقتصاد نفتی است
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در بازدید از شرکت گردشگری علاء الدین، توسعه گردشگری را یکی از راه های عبور از اقتصاد نفتی دانست.
به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته: رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت با همراهی جمعی از اعضای هیات مدیره و مدیران و کارشناسان صندوق و بنا به دعوت شرکت خدمات گردشگری علاءالدین، از قسمت های مختلف این شرکت بازدید کرد.
 
نقی پور اصل در این دیدار با اشاره به اهمیت مقوله گردشگری از دیدگاه اسلام گفت : گردشگری و سیر و سفر بر روی زمین از کارهایی است که خدواند متعال در قرآن کریم در قالب آیاتی، بارها به آن اشاره و به انسان توصیه نموده است .
 
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با اشاره به ظرفیت های گردشگری کشور ایران افزود:خوشبختانه کشور ایران هم به لحاظ پیشینه تمدن باستانی و اسلامی و هم به لحاظ وجود آب و هوا و منابع طبیعی کم نظیر یکی از کشورهای جذاب برای گردشگران داخلی و خارجی محسوب می گردد، لذا توجه به این ظرفیت ها و پتانسیل ها، تقویت صنعت گردشگری در کشور می تواند ضمن ایجاد اشتغال و ارز آوری، کشور را در عبور از اقتصاد نفتی یاری نماید.
لازم به ذکر است شرکت خدمات گردشگری علاء الدین تراول با برند علاء الدین از شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه گردشگری است که در سال های اخیر با ارائه نرم افزارهای نوین، ایده ها و ابتکارات جدید برای اولین بار در کشور، یکی از مجموعه های پیشرو در صنعت گردشگری می باشد و در بحث incoming بزرگترین وارد کننده گردشگر و از شرکت های موفق در ارزآوری به کشور بوده که به نوعی مجموعه ای صادرات محور محسوب می گردد.  این شرکت به منظور ارتقا و توسعه نرم افزارهای  نوین گردشگری خود متقاضی استفاده از خدمات صندوق حمایت از صنایع پیشرفته می باشد.

 

بازدید از شرکت علاءالدین 16
بازدید از شرکت علاءالدین 12
بازدید از شرکت علاءالدین 11
بازدید از شرکت علاءالدین 10

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۸:۴۵
تعداد بازدید : ۹,۰۷۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید