دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۵:۴۴

اخبار

گسترش دامنه خدمات صندوق در سال جدید

گسترش دامنه خدمات صندوق در سال جدید
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته اعلام کرد: به منظور تسهیل گری در کمک به صنایع پیشرفته و تحقق عملی شعار جهش تولید دامنه خدمات صندوق به ویژه در حوزه ضمانتنامه ها گسترش می یابد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، جلسه بررسی راه های تسهیل در ارائه خدمات صندوق با محوریت ضمانتنامه ها با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مدیران واحدهای فنی، مالی و حقوقی صندوق برگزار گردید .
در این جلسه برنامه های صندوق در سال جهش تولید و راه های تسهیل در ارائه خدمات به متقاضیان با کوتاه کردن فرآیندها و گسترش دامنه خدمات صندوق به ویژه خدمات ضمانتنامه های صادره از صندوق و امکان گسترش دامنه آن با صدور انواع ضمانت نامه ها ازقبیل پیش پرداخت، حسن انجام کار، شرکت در مناقصات و... مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
رضا نقی پور اصل رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق صنایع پیشرفته در پایان این جلسه اعلام کرد: با توجه به ظرفیت های موجود در حوزه صنایع پیشرفته کشور، مطابق با برنامه ها و سیاست های وزارت صمت تمام تلاش امکانات خود را جهت حمایت از شرکت های فعال در این حوزه بسیج کرده ایم و به منظورتسهیل در ارائه خدمات دو برنامه کوتاه کردن فرآینده و گسترش دامنه خدمات مطابق با اساسنامه صندوق
 به ویژه خدمات حوزه ضمانتنامه ها را برای کمک به حل مشکلات شرکت های دانش بنیان، شرکت های فناور و استارتاپ ها را در دستور کار خود قرار داده ایم تا انشالله شاهد تحقق عملی شعار جهش تولید در حوزه صنایع پیشرفته باشیم.

 

جلسه کمیته بررسی ضمانت نامه 1

 

جلسه کمیته بررسی ضمانت نامه 2

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۰۹
تعداد بازدید : ۸,۷۷۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید